2010 yılı gercekten böyle mi basliyacak

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
acer
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: yozgat cayiralan
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam

Re: 2010 yılı gercekten böyle mi basliyacak

Mesaj gönderen acer »

sanslicim destegin icin tesekkurler
eger bu sinavi kendi basima calisip alirsam cok mutlu olacam yilmadan ins alirim hayirlisiyla netten calisiyorum inan okuldan daha faydali benim icin hocada benim azimli oldumu goruyor destek veriyor her defasinda dile getiriyor isde bir zorlanmadan almak var birde kendini zorlayarak almak var hakkimda hayirlisi ne ise o olsun
aslinda okul konusunda benim istedim universiteye gitmek ama dil olmadan olmuyor simdilik en kolayi kres ogretmenli gozukuyor oda biraz zorlasmis ingilizce iyi bilmeye kadar getirmisler isi vallaha artik ben bir meslek sahibi oluyum kendi ayaklarim ustunde kendine guveni olan biri oluyum yeter benim icin hani bir ata sozu vardir tirnaklarimla kaziya kaziya geldim diye bende oyleyim iste;;;;;;;;;
UYUM SINAVINA 10/10/2007 GIRDIM
NL 17/08/2008 GELDIM
okula baslidim
ikinci oturuma basvurdum 02/06/2009
bes yıllık oturumum geldı 10 07 2009

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön