BENIMDE VIZEM CIKTI

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
pars
Gonullu
Gonullu
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda

Re: BENIMDE VIZEM CIKTI

Mesaj gönderen pars »

NE MUTLU TURKUM DIYENE

serkan1978
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda-zaandam
İletişim:

Mesaj gönderen serkan1978 »

iyi dileklerinizden dolayi hepinize tesekkur ediyorum arkdaslar umarim tum bekleyenler biranonce sevdiklerine kavusurlar allaha emanet olun...

kretek_roken
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen kretek_roken »

Benim vizem icin esim hollanda dan basvurdu,ben gittim ankaradan bir gunde isimi halledip aldim.Ama inanilmaz bir heyecan oluyor,yasayanlar bilir.

gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Mesaj gönderen gokkusagı »

Gozun aydın serkan,
Vızen cok kısa zamanda cıkmıs ınsallah tum vıze bekleyenlerde senın gıbı sanslı olurlar.
En kısa zamanda bızlerde bu sevıncı yasarız..

Allah hepımızın yardımcısı olsun..

nihal-karadag
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen nihal-karadag »

gozun aydin
allah mutlu bi yasam nasip etsin bende yakinda esim icin istekte bulunacam umarim bende senin gibi sansli olurum ve cok cabuk cikar
mutluluklar
nihal-karadag

umarer
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen umarer »

arkadslar ben sımdı hollanda da okul kazandım fakat vıze ıslerım yolunda gıtmedı gecıkmeler fln oldu wermedıler sımdı ıslemlere bırdaha basladım bu sefer sole yapıcam bı dıl kursu kayıt olucmm bıde kendıme bı oda tutucmm bu sekılde vızemı alabılırmıyyım bunlar yetrlı olurmu oraya gıtmem ıcın bılgısı olan varsa yardım etsın lutfen yada eklesın barisumarer@hotmail.com

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön