belcikadan istek yapmak istiyom

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
rukiye
Beginner
Beginner

belcikadan istek yapmak istiyom

Mesaj gönderen rukiye »

yaaa kusura bakmayın bırsey daha soracam ben ıns belcıkaya gıderde oturumumu alırsam ıstegımı hemen yapmak ıstıyorum calısmaya basladıgımda ama esım ozaman daha askerde olacaktır askerden gelene kadar vızesı bekleye bılırmı yanı askerden sonra vızesını alabılırmı yoksa tekrar ıstekmı yapmam gerecekecek ben kanunlar degısmeden hemen ıstegımı yapmak ıstıyorum umarım bı aksılık cıkmaz du aedın bana gercekten cok zor durumdayım hatta ben suan turkıyedeyım esımın aılesının yanında kalıyorum 1 senedır ama nısanda hollandaya gelecem belcıkaya gıtmek ıcın zaten esımde mayısta askere gıdecek bana net uzun zunun acıklama yaparsanaız cok sevınırım ogrenmem gereken herseyı bılmek ıstıyom tskrler sımdıden
arkadaslar yaaa benım bunları 1 sene ıcınde halletmem laızm esım mayısta askere gıdecek o gelene kadar sızce hersey hal olunurmu o askerden gelıncede hemen onu aldırmak ıstıyom belcıkaya

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön