yeterlı maas hakkında bır sorum olacak

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sasa1
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: afyon
Yabanci_Ulke: hollanda

yeterlı maas hakkında bır sorum olacak

Mesaj gönderen sasa1 »

arkadaslar esım son 3 aydır 1350 euro maas alıyor ama bu mıktarın ıcınde tatıl parası yok yanı kontretında tatıl parası almıyor yazıyor. oda olmus olsa zaten 1480 falan olacak. bu durumda vıze muracatı yapsak ne derece dogru olur. bılgısı olan arkadaslar varsa lutfen yardım.

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: yeterlı maas hakkında bır sorum olacak

Mesaj gönderen sansli »

arkdsm ind nin sayfasinda yazan miktar sudur,,,,vakantiegeld le birlikte yani tatil parasi icinde 1512 olmasi gerekiyor,,,ama tatil parasi haric 1480 olmasi gerekiyor benim bilddigim bu ama daha detayli bilgisi olan arkdslr yardimci olacaklardir,sizde ona gore bir yol izlersiniz,kolay gelsin allah yar ve yardimciniz olsun saygilar,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön