Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: 06 04 2008 hollandaya uçuyorummm

Mesaj gönderen mehmet1978 »

sana hayirli yolculuklar buraya gelirken sunu unutma yaninda kesinlikle kopy hic birsey getirme dvd ps2 oyunu veya cd eyer hava alanida senin cantaya bakarlarsa bular varsa yanin da cok buyuk para cezasini odersin. benim basima geldi ve hala oturum kartimi alamadim cunku beni mahkemeye vermisles 570 euro odemen lazim yaklasik 4 aydir burdayim ve gecen cuma gunu ind de bir mektup aldim diyorlarki ben hollandaya gelirken ben de kopya dvd yakalamislar ve senin mahkemen var ve bunday dolayi senin oturum kartini veremiyruz once mahkemeyi hallet ondan sonra senin dosyayin inceleyecegiz ve bana yine 6 sure verdiler ve bu sure zarfinda calisami yorum ekime kadar calisamiyacam. siz siz olun ve cok dikatli olun kopya basinizi yakar kiminiz sansli olur gecersiniz ama her zaman degil sevgilerle mehmet :geek: :geek: :geek:

AMA ALLAH HERSEY ICIN BUYUKTU VE ONA INANCIN SONSUZDU BUNADA SUKREDIYORUM

badcat
Beginner
Beginner

Re: 06 04 2008 hollandaya uçuyorummm

Mesaj gönderen badcat »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön