cevap nezaman gelecek yaaaaaaa

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Re: cevap nezaman gelecek yaaaaaaa

Mesaj gönderen gokkusagı »

gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Mesaj gönderen gokkusagı »

sinem
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen sinem »

cvp ıcın tesekkur ederım gokkusagı.ınsallah hepımızın vızesı en kısa zamanda cıkar.bende 4 aydır beklıyorum 4 ay oncede 3 ay hollandada kaldım turıst olarak yesıl pasaportum vardı.esımden en son muhasebecısının doldurması gereken bı form varmıs onu istemısler oda 13.02.2008 tarıhınde son kagıtları verdı.bakalım hala beklıyoruz umarım bu surec daha fazla uzamaz hepımız ıcın :geek:

kayram
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen kayram »

trdenmi basvurdunuz neden 6 ay surdu acaba.kanuna gore maxsimum 3 ay icinde cevap verirler.sadece eksik kagidin olursa bi ay daha uzayabilir.ama 6 ay hic duymadim daha.esinin dedigi dogru bilgi hic vermezler yazak vermeleri.ben hergun ariyordum.hergun ayni sey.dosyaniz inceleniyor.3 ay iicnde bi cevap alcaksiniz diyorlardi.baska bilgi vermeleri yasakmis.benimde cumartesi gunu geldi kabul oldu basvurum.2 buuck ay surdu.merak etme eninde sonunda bi cevap alcaksin.

gülüm
NT1
NT1

Mesaj gönderen gülüm »

elif ikra
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen elif ikra »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön