mvv'ye yine red

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
galaxitozu77
Beginner
Beginner

Re: mvv'ye yine red

Mesaj gönderen galaxitozu77 »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

galaxitozu77
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen galaxitozu77 »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

gülüm
NT1
NT1

Mesaj gönderen gülüm »

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

[quote="emrahtr"]haklısın arkadas,,aynen bende oyleydım,,bak ben muglalıyım,,benım dalyan'da ottoman dıye kendımın restaurantım vardı,,ama ne olduysa 4 sene oldu ıste,devır ettım ortaga,ve ondan sonra hersey dıbıne dıbıne gıttı,ve bu hale geldı ıste,,suan ıs gucte yok,,bızde turızmcı oldugumuz ıcın,,ınan bana varya su sınava gırmeden once gıttım amelelık ettım vallahii,ınan bana aglamayı begenmedım..evet aynen bendende lanet gelsın su dunyanın ıkı uc kurusuna,,valla kardes su Mvv naletı yuzunden karımla bırbırımıze gırıyoruz yaw,,cocugumuz olucak bıde hazıranda ama ben daha burdayım halen ve karımın hamılelıgınden sadece 1 hafta gordum baskada gormedım,sadece msnde goruyorum baskada yokn yanı,,valla kardes bakıcam bı 1bucuk ay,,eger gelmezse vızem 1bucuk ay sonra valla benı ne hollanda konsoloslugu tutar burada vıze gelıcek dıye nede benı hollanda gerıye yollar turkıyeye,alırım turıst vızesını basar gıderım..[quote="galaxitozu77"]

arkdsmm naptin sen yaa sinava girmeden once daha umutluydun su sinav yukunu atim ustumden cok rahatlicam fln diyodun,,,ne bu laflar simdi sabrettin sabrettin sonuna geldin buutun kopruleri yakma derim ben,,,bak ben 5 senedir bekliyorum sabretmek sart bu yola bas koyduysak,,,sen simdi gitsen turisst kalsan orda napcaksin calissan helin ablamizin dedigi gibi cok ucuz sartlarda caliscaksin normal sartlardan daha fazla kat kat fazla yiprancaksin,,,iki uc gun ise gidemesen esinin maddi en ufak lafi dokuncak tatsizlik cikcak cocugunuzunda huzuru kacicak butun bunlara degermi bunalri iyi dusun,,,simdi basvuru yapsan 1 ay 2 ay tas catlasin bileemedin 3 ayda cikmicani nerden biliyosun vizenin,,,tamam sende haklisin sanada hak veriyorum esin hamile ve sen onun yaninda olmak istiyosun ama simdi yapacagin bi hata belki ilerde daha uzun bi sure ayri kalmak zorunda birakacak sizi lutfen bunlari dusun isin mantigina bak yolun sonuna yaklastin hollandaya gdiceksin surda bikac ay sonra ozaman esas yasam baslicak esine coluguna couguna bakmakla yukumlu olcaksin calismak zorunda olcaksin ve ister istemez yiprancaksin bence simdiden kendini bukadar ypratma biraz da nl ye birak,,,bak elif ablamiz ne guzel anlatmis gozunuzun onune ornek alin gaza gelme arkdsm sarbret acik acik yazmis elif ablamiz olacaklari bence butun bunlari yapmaya degmezz ilerde sorun cikarticaksa biraz daha sabret normal git ondan sonra hayat siizin hayatiniz olcak zaten sinavmis vizeymis randevuymus nl ye gidip gelme derdiymis zaten butun bunlar bitecek ama az daha sabir bak esinede bagirip cagirma derim hamile bayanlar daha hassas olurlarmis bu donemlerde siz siz olun boyle zor durumlarda birbirnize destek olun sen esine bagirinca isler yolunami giriyo sanki yooo aksina esini uzmus olmakla kaliyosun,,,bugunler gecer dertler skntlar biter ama birbirinize girdiginizde soylenen laflar hafizaya kazinir haberin olsun,,,sen toleransli davran cunku esin iicn daha zor hem hamile hem yanliz basina bu donemi atlatmaya calsiiyo hem iste calisiyo hem senin icin ugrasiyo bunlari gozardi etme ok arkdsm,,,,umarim yazdiklarimi yanlis anlamassin bunlar arkdsca tavsiyeler bugnlerde esler birbirine destek olmali bu hepimiz icin gecerli,,,,saygilar
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

zeyna_m
NT1
NT1

Mesaj gönderen zeyna_m »

Resim

Resim

kayram
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen kayram »

ayni problemi bizde yasiyoruz.banada 3 kere ret geldi
3 senelik evliyiz.esim turkiyede ben burdayim.6 aylikta bi oglumuz var.bende haamileligmi burda yanliz gecirdim.esim yoktu yanimda.hamileyken daha zor hersey.bizde stresler yasadik.halada yasiyoruz.2 bucuk ay oldu indye bsvurali.eksik kagit istemislerdi gonderdim 2 hafta aoldu gondereli hala ceavp gelmedi.hergun ariyorum indyi hep ayni seyi soyluyorlar
maxsimum 3 ay bekleyceksin diyorlar.bizde sabirsizlikla bekliyoruz .ama insan cok yipraniyor.esimde isni gucunu birakti vize olcak diye her seferinde ret cevabi aldik.bakalim bu sefer ne cevap gelecek.benim ayiligimda yetrli gelmedigi icin amcam beni isyerinde cumartesi gunleri calisiyorum fast konturat verdi .bana gore bu sefer bi problem yok. ama genede korku var indye belli olmuyor en ufak seyden ret aliniyo.bakalim bekliyoruz ceavp ne gelcek diye.allah herkesi sevdigine kavustursun.6 aylik oglumuz var ama babasini sadece msnden goruyo.cok zor bi durumdayiz.insallah en kisa zamanda herkes kavusur sevdigine ailesine.

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön