cok mutluyuuummmmmm ( mvv basvurum kabul oldu )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
kayram
Beginner
Beginner

Re: cok mutluyuuuuuuuuuuummmmmm

Mesaj gönderen kayram »

ben kendim muracat ettim.ben hollandadayim.esim turkiyede.benim maasim 1460di.ben bi tane aylik kagdiyla muracat ettim.somra 1bucuk ay sonra benden aylik kagdi istediler.bide belastingle ilgili bi kagit.yani vergiyle ilgili.ben sonra bi aylik kagdi daha kattim gonderdim.2 aylik kagdiyla vizem kabul oldu.

kayram
Beginner
Beginner

Re: cok mutluyuuummmmmm ( mvv basvurum kabul oldu )

Mesaj gönderen kayram »

10 ocak mvv muracat ettik
15 ocak isleme alindi
19 subat eksik kagit istediler
28 subatta eksik kagitlari gonderdim
22 mart mvv basvurusu kabul oldu

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: cok mutluyuuuuuuuuuuummmmmm

Mesaj gönderen sansli »

kayram yazdı:ben kendim muracat ettim.ben hollandadayim.esim turkiyede.benim maasim 1460di.ben bi tane aylik kagdiyla muracat ettim.somra 1bucuk ay sonra benden aylik kagdi istediler.bide belastingle ilgili bi kagit.yani vergiyle ilgili.ben sonra bi aylik kagdi daha kattim gonderdim.2 aylik kagdiyla vizem kabul oldu.
mrb arkdsm allah hayirli ugurlu etsin vizeni yeni yasaminda mutluluk ve guzel gunler dilerim,,,kafama takilan bi soruyu sormak istiyorum sana,aylik kagidi derken maas bordrosundan bahsediyosun demi arkdsm,bide bi tanesiyle basvurdum demissin yani bi aylik maas bordrosuyla basvurdun ve onlar ikincisinide istediler gonderdin ve 2 aylik maas bordrosuyla isteginiz kabul mu oldu,yani normalde uc aylik maas bordrosu istiyolar diye biliyorum ben,bende yastan bekliyorum nisanda basvurucam ins ins ins sizinki gibi cabucak cikar bzimkide eger sorularimi cvplarsan cok seviniirmm,simdiden tskrler arkdsm saygilar,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

ebucendel
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kütahya
Yabanci_Ulke: Hollanda-Amsterdam

Mesaj gönderen ebucendel »

senin adına çok sevindim abi..

Allah bizede nasib etsin.. :)

selametle..

Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

Mesaj gönderen reisbey2008 »

kayram
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen kayram »

3 aylik maasa gerek yokki.2 tane gondersen yeter onlar zaten 1 ay sonra falan istiyorlar 3 cuncu aylik kagdini.yani beklemeye gerk yok.ben 1 tane aylik kagdiyla muracat ettim.sonra benden 2 ci aylik kagidini istediler gonderdim.2 atne aylik kagidiyla muracat kabul oldu.ben indyi arayip sordum kendim.benim bi tane aylik kagdim var dedim ise yeni girdim dedim.muravat yapsam olurmu dedim.olur dediler.bi tanesini gonder biz arkadan obur aylik kagdini isteriz zaten dediler.bende aynisini yaptim,ve kabul oldu.

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön