yesıl pasaportla basvuru yapan varmı?

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sinem
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: yesıl pasaportla basvuru yapan varmı?

Mesaj gönderen sinem »

insallah ıyı bır haber alırım :geek: sıtedekı baska bı arkadas evlenme ehlıyet belgesı vermem gerektıgını soyledı hemde burdan vıze basvurusu yaparken..ama benden boyle bır kagıt ıstememıslerdı.eksık kagıt ıstedıklerınde de bundan bahsetmemısler.acaba vızem cıkıncamı bu kagıdı goturmemı ısteyecekler.ılk defa bu sıteye gırdıkten sonra duydum evlenme ehlıyet belgesını.sen boyle bır kagıt verdınmı helın.ınsallah yenıden eksık evrak postası gelmez esıme.en basa donmek ıstemıyorumm :cry: :cry: cvp ıcın tesekkurler...

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

sinem
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen sinem »

saol helın ama dusunmemek elde degılkı. pazartesı burdakı konsoloslugu arayıp bılgı almaya calısıcam. ınsallah bı sorunla karsılasmam.sence esıme eksık evrak geldıgı zaman bunuda belırtmezlermıydı?evlenme ehlıyet belgesı yok dıye.bıde son asamadaymıs kagıtlarım buda ıyı haber degılmı.insallah baska eksık evrak ıstemezler yaa.canım bu yuzden cok slkkln.tesekkurler senıde fazla oyalıyorum ama.. :roll:

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön