RET GELDİ :( YARDIM EDİN LÜTFEN

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Re: RET GELDİ :( YARDIM EDİN LÜTFEN

Mesaj gönderen zeyna »

12 ekim 2009 iks'ye evraklarımı teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

cartel
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: svs
Yabanci_Ulke: tr

Mesaj gönderen cartel »

kardes sen maas bodrosuzmu basvurdun?

azee
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen azee »

evet canım bende öyle yapcam turkıyeden yapınca itiraz hakkında oluyor felan dıyorlarda neyıne ıtıraz edecemkı zaten ret gelmısse gelmıstır yanı ıtırazla kabuledecek olsalar vermezler zaten bende nl den yapacaktım ama avukat tavsıye bas vurusu olur turkıyeden daha saglıklı bas vurmak felan demıstı o sekılde ordan yapıldı burdan yarın yapacaam ınsallah basvurumu yenıden hepınıze cok cok tsk ederım hayırlı gunler herkes hakkındaa hayırlısı olsun

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

aaaaaaa coktandir red yoktu ne guzel sitemizde yaaa,,,cok uzuldum arkdsm inanki yaaa...aslinda vermissinde sonucda maille belirtilmis verilicek diye hollanda kendi yasaalarini bilmiyomu o gunden once calisan kisi maas bordrosunu alamaz olmas boyle bisey die,,,ins ins ins en kisa zamanda yeniden basvurursunuz ve hemencecik kabul olur arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Karaman
Yabanci_Ulke: Hollanda-Zaandam

Mesaj gönderen Esra70 »

azee
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen azee »

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Karaman
Yabanci_Ulke: Hollanda-Zaandam

Mesaj gönderen Esra70 »

Kullanıcı avatarı
murat.kara
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda Rijswijk

Mesaj gönderen murat.kara »

arkadasim hic uzulme ve sakin yilma ben basimizdan geceni anlatayim benim ilk basvurumada red gelmisti nedeni ise maas yetersiz denmisti halbuki oyle bir sey soz konusu degildi tum evraklar zarfin icindeydi ve esimin maas kagidi izin parasinin bilmen baska odeneklerin oldugu belgelir belgesi maas dekontunun hemen yanina degilde diger kagitlarin arasina konusmus.
esim itiraz etti ve memurla telefonda konusurken zarf icindeki o kagidida buluyor ve dedigi laf ne biliyormusunuz ozur dilerim bunu gormemisiz ee ne oldu peki red red oldu yapacak bisey yok dediler ve biz tekrar yeniden muracat ettik ve o donemde uyum sinavi olayida cikti bide ona girdik anlayacaginiz ama su an son uc senedir hollandadayim.o nedenle hic yilma zaten parada belgelerde sana geri yollanacak hemen zaman kaybetmme ve tekrar basvur.Allahin izniyle kavusursunuz.Allah yardimciniz olsun.

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön