Turkiyeden sınav icin basvuru

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: Turkiyeden sınav icin basvuru ( 830 euro, 1400 euro )

Mesaj gönderen sansli »

bu 830 euro degilde 1400 euro olayini bende okumustum biyerlerde ama bask bi arkdsn yazdigida vardi gozunden kacmis oabilir,bu bilgiyi yazan arkds vize ucreti diye samenwonen in maas gelirini karistirmis galiba,yukselen samenwonen in maas seviyesiymis yani baska cvp yazan arkds bunu soyluyodu ins ins ins bu dogrudur,miktar yukselmemistir 830 euro bile cokken 1400 u kimse odeyemez yani,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

?izem
Beginner
Beginner

830 Euro dan sonraki islemler

Mesaj gönderen ?izem »

merhaba arkadaslar, 830 Euro yatırıldıktan sonra ne yapmam gerekiyor? 3 gun once hollandadan parayı yatırdı nisanlim....bundan sonra Turkiye' de benim yapmam gereken nedir?

bilgilendirirseniz sevinirim
herkese selam

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: 830 Euro dan sonraki islemler

Mesaj gönderen sansli »

ÅŸizem yazdı:merhaba arkadaslar, 830 Euro yatırıldıktan sonra ne yapmam gerekiyor? 3 gun once hollandadan parayı yatırdı nisanlim....bundan sonra Turkiye' de benim yapmam gereken nedir?

bilgilendirirseniz sevinirim
herkese selam
arkdsm sen sinavi gectinmi :?: nickin hala siyah oyuzden soruyorum,,,bide egerki gecmissen okudugum kadariyla nl den yapicaz basvuruyu diyodun nl den mi yaptiniz basvurunuzu,,,cunku nl den yapilinca mvv basvurusu vize ciktiktan sonra 830 euro yatirilio,,,vizen ciktimi bu durumda,,,830 euro konusuna gelince eger esinize vizeniz cikti 830 euroyu yatirin mektubu gelmis ve esinizde 3 gun once yatirmissa 2 yada 3 gun sonra konsoloslugu arayip vizenizin gelip gelmedigini kontrol ederek egerki tr ye gelmisse vizeniz randevu aliosunuz sizden istenilen evraklar oluyo ve onlarla birlikte randevu gunu gidiyosunuz konsolosluga bilgilerim bu kadar,eksik yanlis bildigim bisey varsa bilen arkdslar duzeltsinler lutfen,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

?izem
Beginner
Beginner

Re: 830 Euro dan sonraki islemler

Mesaj gönderen ?izem »

tekrar selam, benim nisanlim hollandadan basvurmustu, ona parayi yatirın demisler. o da 3 gun once yatirdi. ben de simdi Turkiyede yapmam gerekenleri merak etmistim. sinavi gecmistim ama nick rengim ayni kalmis demekki...
o halde haftaya aramam gerek konsoloslugu, vizem geldi mi diye mi sorucam...peki randevuyu neden konsolosluk vermiyo da İKs veriyor...telefonu var mi sizde İKS nin?

tesekkurler... ayrıca goturulmesi gereken evraklar neler konsolosluga?
kalın saglıcakla

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön