pasaport geldi geriye sayım başladı

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
cartel
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: svs
Yabanci_Ulke: tr

Re: pasaport geldi geriye sayım başladı

Mesaj gönderen cartel »

arkadaslar bu kontrati aldiktan sonra dusuk maas olmamasi lazim degilmi istenilen maasi aldiktan sonramı kontrati almamiz lazim fikri olan varmi ?

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

arkdsm tabiki senin dusuncelerine saygim sonsuz lutfen beni yanlis anlama,,,benimde dedigim gibi esim var sadece benim ailemden kimsem yok ama cevre edinmek guzel bisey neden erken oldugunu dusunuyosun,,,3 ay az bi zaman degil okula gidiyomusun basladinmi bilmiyorum ama baslamadiysan eeger,,,okula basladiginda sinifdakilerle muhabbet etmek zorunda kaliosun ister istemes ve konustukca molalarda oturup sohbet ettikce arkdsn oldukca hersey gozune daha guzel goruncecek ben sadece mutlu olmani istedim oyuzden bunlari soyledim sana,,,eger turkiyenin ortamiyla burayi surekli kiyaslarsak hicbi zaman buraya isimize gucumuze adapte olamayiz bunu belirtmek istedim sadece ,,,ben tatilden geldikden sonra buraya dondugumde esim surekli simdi tr de olsaydik soyle yapardik 1 hafta once ordaydik ne guzel gezioduk mangallara gidioduk fln diodu ve ben okula adapte olamiyodum yasakladim dedim turkiye konusu seneye kadar kapandi tek kelime daha etme unut seneye kadar dedim (kaldiki o 13 senedir ben 15 aydir burdayim)surekli bunu dusunursek mutlu olamayiz bunu demek istedim,,,sakin beni yanlis anlama lutfen oldumu arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: turkiye

Mesaj gönderen darısıbasima »

sansli yazdı:arkdsm tabiki senin dusuncelerine saygim sonsuz lutfen beni yanlis anlama,,,benimde dedigim gibi esim var sadece benim ailemden kimsem yok ama cevre edinmek guzel bisey neden erken oldugunu dusunuyosun,,,3 ay az bi zaman degil okula gidiyomusun basladinmi bilmiyorum ama baslamadiysan eeger,,,okula basladiginda sinifdakilerle muhabbet etmek zorunda kaliosun ister istemes ve konustukca molalarda oturup sohbet ettikce arkdsn oldukca hersey gozune daha guzel goruncecek ben sadece mutlu olmani istedim oyuzden bunlari soyledim sana,,,eger turkiyenin ortamiyla burayi surekli kiyaslarsak hicbi zaman buraya isimize gucumuze adapte olamayiz bunu belirtmek istedim sadece ,,,ben tatilden geldikden sonra buraya dondugumde esim surekli simdi tr de olsaydik soyle yapardik 1 hafta once ordaydik ne guzel gezioduk mangallara gidioduk fln diodu ve ben okula adapte olamiyodum yasakladim dedim turkiye konusu seneye kadar kapandi tek kelime daha etme unut seneye kadar dedim (kaldiki o 13 senedir ben 15 aydir burdayim)surekli bunu dusunursek mutlu olamayiz bunu demek istedim,,,sakin beni yanlis anlama lutfen oldumu arkdsm,,,

kusura bakma sansli
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

darısıbasima yazdı:
sansli yazdı:arkdsm tabiki senin dusuncelerine saygim sonsuz lutfen beni yanlis anlama,,,benimde dedigim gibi esim var sadece benim ailemden kimsem yok ama cevre edinmek guzel bisey neden erken oldugunu dusunuyosun,,,3 ay az bi zaman degil okula gidiyomusun basladinmi bilmiyorum ama baslamadiysan eeger,,,okula basladiginda sinifdakilerle muhabbet etmek zorunda kaliosun ister istemes ve konustukca molalarda oturup sohbet ettikce arkdsn oldukca hersey gozune daha guzel goruncecek ben sadece mutlu olmani istedim oyuzden bunlari soyledim sana,,,eger turkiyenin ortamiyla burayi surekli kiyaslarsak hicbi zaman buraya isimize gucumuze adapte olamayiz bunu belirtmek istedim sadece ,,,ben tatilden geldikden sonra buraya dondugumde esim surekli simdi tr de olsaydik soyle yapardik 1 hafta once ordaydik ne guzel gezioduk mangallara gidioduk fln diodu ve ben okula adapte olamiyodum yasakladim dedim turkiye konusu seneye kadar kapandi tek kelime daha etme unut seneye kadar dedim (kaldiki o 13 senedir ben 15 aydir burdayim)surekli bunu dusunursek mutlu olamayiz bunu demek istedim,,,sakin beni yanlis anlama lutfen oldumu arkdsm,,,

kusura bakma sansli

ayy estagfurullah arkdsm ben seni yada sitedeki hic bi arkdsmi uzmek istemedim istememde esas sen kusura bakma kirdiysam istemeden de olsa ozur dilerim arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön