vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
bozcar
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Mesaj gönderen bozcar »

yav bide bizim cvp geleydi bea :( :cry:

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

bozcar yazdı:yav bide bizim cvp geleydi bea :( :cry:
Gelir arkadasikm canini skma uzulme hayirlisi olur insallah en kisa zamanda cevap alirsin..
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

Maniak_Mafia
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Enschede
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen Maniak_Mafia »

S.a

Hayirli olur insallah kardesim.

Foruma yeni uye oldum,Geziniyorum.4 sene oldu hollandaya geleli inaninki sizinle birlikte tekrar o gunler aklima geldi.Ama suanda daha zor asamalar var.Ben 18 aralik ta hollandaya geldim ve 1 ocakta bu kanunlar girmisti.

Senin adina cok sevindim.

Sana tecrube olarak tavsiyem,Hollandaya adim atar atmaz ilk bas 1 senelik oturum karti verirler 1yada 2 ay gecmeden sofi numaranida alirsin artik hak kazanirisin,Bu bir sene icerisinde sakin ha sakin ceza yeme,kavga etme,polislik olacak en ufak seyi yapma Ve devletten odenek almayin(esin veya sen).Adim attigin gunden itibvaren birak calismayi filan direk dil kursuna git.Bak bu dedigim cok onemli sakin ha sakin aksini yapma OKUL,OKUL,OKUL en assagi Niveau 2 diplomasi alana kadar SIK disini.

Bir önemlisi daha EHLIYET,

eger turkiyeden ehliyetin varsa sanslisin,Yoksa Birsekilde almaya bak.Buraya geldiginde cok lazim olacak.Ehliyetin varsa ilk 6 ay hollandada gecerli sonra seni Praktijkexamen sokarlar yani pratik sinav direksiyon sinavi bunada 1 hakkin var kaybettinmi artik hem yaziliya bidaha girecen ve buda pahaliya mal oluyo.

Neyse haydi gelde belki görüsürüz ne malum hollanda ufak yer.Eger burasi hakkinda baska sorul;ariniz olursa ervaring (tecrube')'mden yararlanabilirsiniz.

Ha bu arada sakin unutmayin lafim herkese, OKUL ilk bas oku ondan sonra hersey kendi basina oluyo..

Saygilarimla

oz-gul
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Turkiye-Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Mesaj gönderen oz-gul »

arkadaslar herkese hayırlı olsun vızeler benımde vızem cıktı parada yattı.sımdı ben dırek randevu ıcın arıyacakmıyım yoksa yattıgına daır bı kagıt dahamı bekleyecegım.bıde bu mvv basvuru formunda enterasan sorular var kafam cok karısık yardımcı olursanız sevınırım.bu formu nasıl dolduracagım acaba

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

oz-gul yazdı:arkadaslar herkese hayırlı olsun vızeler benımde vızem cıktı parada yattı.sımdı ben dırek randevu ıcın arıyacakmıyım yoksa yattıgına daır bı kagıt dahamı bekleyecegım.bıde bu mvv basvuru formunda enterasan sorular var kafam cok karısık yardımcı olursanız sevınırım.bu formu nasıl dolduracagım acaba
Hayirli olsun arkadasim cok sevindim para yattiysa kendin arayip randevu alicaksin.mektup gelicek diye bekleme zaman kaybindan baska bisey olmaz . formu vizeni almaya gittiginde konsoloslukta dolduracaksin kolay gelsin..
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

21_Gokki
Beginner
Beginner

tebrikler

Mesaj gönderen 21_Gokki »

Efeler Diyarı
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: Turkiye - Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda - Noord Brabant

Re: tebrikler

Mesaj gönderen Efeler Diyarı »

21_Gokki
Beginner
Beginner

lutfen bana yardım cı olun bana kıtap ve cd ler lazım sızler sınavı kazanmıssını zegerkı sızin ıhtıyacınız kaldmadıysa bana göndrırırmıısınıız kazaananlar bır bırlerıne yardımcı olun bende egerkı kazanırsam bende baskasına gonderırım bole bole gıder egerkı gondermek ıstegen bırı var ıse bana mesaj yazsın bende adresımı sızlere yazarım saygılar Gökhan

21_Gokki
Beginner
Beginner

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön