Turkiyeden sınav icin basvuru

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
?izem
Beginner
Beginner

Turkiyeden sınav icin basvuru

Mesaj gönderen ?izem »

ben uyum sinavı ıcın bi kursa gidiyorum ,kurs yetkilisi sinav ıcın IND ye basvuruyu yaptı ama nısanlım kesinlikle basvuruyu hoıllandadan yapmak istiyor...simdi sorum su: sınav icin basvuruyu Turkıyeden yapmamız burdan basvuruyu baslattıgımız anlamına mı gelıyor...??? cunku biz Turkıyeden basvurmak istemiyoruz..ama kurstan basvuruyu yaptılar..tam olarak formulun ıcerigini bilmedigim icin soruyorum...yani kısacası biz burdan basvuru yapmıs mı sayılırız sadece sınav ıcın basvuru yapmıs olsak dahi??

tesekkurler...

?izem
Beginner
Beginner

Re: Turkiyeden sınav icin basvuru

Mesaj gönderen ?izem »

ayrica bu sitede insanlarin birbirine olan destegini hayranlikla izledim ve ben de araniza katilma istegi duydum...hepinize merhaba ve simdiden tesekkurler..

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim
aramiza hosgeldin
umarim sende sinavi kazanirsin
mujdeli haberlerini bekliyoruz ;)

kolay gele

?izem
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ?izem »

Tesekkur ederim cevaplar ve temenniler icin, bu arada yesillenmek ne demek? biraz acemiyim simdilik. kusura bakmayın...

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

?izem
Beginner
Beginner

ESKİ SİNAV SİSTEMİNE YETİSMEK

Mesaj gönderen ?izem »

merhabalar tekrar,
ben sinav kaydimi yaptirdim, 350 euro da yatirildi ve gozukuyor..
ancak daha konsolosluktan sinav icin randevu alinmadi...subat ayinda randevu alicam, cunku daha sinava hazir degilim..
boyle yaparak eski sistemden sinava girebilir miyim? yoksa randevuyu da almalı mıyım hemen?
yani sinav kaydinin yapilmasi eski sistemden girebilmek icin yeterli mi yoksa isi sansa bırakmayayim mi? yani randevu almam gerekiyor mu 31 ocaka kadar...???

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim
eger sinava eski sistemle girmek istiyorsan 31 ocaktan once randevu alman lazim, 31 ocaktan once alinan ramdevuyle eski sistemden girersin ;) ama 31 ocaktan sonra randuve alirsan, yeni sisteme gore gireceksin

Kullanıcı avatarı
acer
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: yozgat cayiralan
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam

Mesaj gönderen acer »

UYUM SINAVINA 10/10/2007 GIRDIM
NL 17/08/2008 GELDIM
okula baslidim
ikinci oturuma basvurdum 02/06/2009
bes yıllık oturumum geldı 10 07 2009

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: Holländä - Roosendääl
İletişim:

Mesaj gönderen brrnyksl »

bende hos geldin diyorum sana. sanirim aranizda turkiyeden basvuru yapanlardan ilk ben vardim . sinav asamasi ve vize asamasi derken toplam 6 ay gibi bir sure ind ve konsololslukta neler yasandi cok iyi biliyorum . geluk arkadasimizinda soyledigi gibi umarim 31 ocaktan once almissindir sinavi . almadinsada yarin son gunun zaten . neyse baska arkadaslara belki faydasi olursa soyleyeyim siz sinav icin randevu almak istediginizde size otomatikman kendileri icin uygun olan tarihi soyluyorlar konsolosluktan ama hemen arkasindan siz o tarihin kendinize uymadigini belirtirseniz sizin istediginiz daha sonraki bir tarihede randevu verebiliyorlar . boyle bir hakkiniz oldugunu lutfen goz ardi etmeyin . henuz sinava hazir degilim diyorsaniz 2 ay sonraya tarih isteyin .
her yeni gun kurallar degisiyor . gecen gun nerde okudum hatirlamiyorum vize basvuru ucreti 830euro dan 1400 kusura cikarilmis dediler . umarim dogru degildir .

sinava girecek olanlara simdiden basarilar . sakin gozunuz korkmasin barasacaginizdan eminim cunku ben bile basardim ve suan nl deyim

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön