MVV werkgeversverklaring

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
MaxPayne
Beginner
Beginner

MVV werkgeversverklaring

Mesaj gönderen MaxPayne »

Arkadaslar,

Isyerimden werkgeversverklaring alabildim ve yaninda bir belge veya sceenshot alman gerekiyor contratimin belastingdienste basvurulduguna dair(vergi)

screenshot almadim ama verklaring verdiler, verklarinde bunlar yaziyor:

Hierbij verklaren wij de heer F Kaya met geboortedatum 14-10-1983 bij ons in dienst is sinds 01-09-2007.

Hierbij ontvangt u het loonheffingsnummer van Enertel Wireless BV waarmee werknemers aangemeld worden bij de belastingdient.

Het loonheffingsnummer van Enertel Wireless is 001320390L01

Hoogachtend,

Salarisadministratie Enertel Wireless BV

Handtekening + stempel bedrijf

Arkadaslar, bu IND icin yeterlimi sizce???

Saygilarimla

arar_55
Gonullu
Gonullu

Re: MVV werkgeversverklaring

Mesaj gönderen arar_55 »

http://www.ind.nl/nl/Images/6008_NL_ind ... m5-585.pdf
burda ki Orjinel formulu model (bijlage werkgeversverklaring M35A / M35A-1 / M35B / M35D) printerden cikartip is yerinizden doldurunuz ki,sizin is kontrati suresi ile maas saat ucreti mesaile(genel veriler)doldurulmalidir!
Elinizdeki is kontrati belgesi eksik bilgiler icermekdedir!onuda ilave edebilirsiniz alternatif olur!
kolay gelsin..ind mvv basvuru uzatma bolumunde aciklamarda bulunuyor!
:geek: :geek: :ugeek: :ugeek: :lol: :lol: :lol: :lol:

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön