830 euro sonrasi gelen mektup

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

830 euro sonrasi gelen mektup

Mesaj gönderen sansli »

arkdslr esime bugun mektup ulasmis 830 euroyu yatirin diye ve esim hemen buguun yatirmis parayi,,istenen evraklarida gonderdikten kac gun sonra mektup geliyo asagi yukari,,isleme alinmistir diye bilgisi olan arkdslar cvplarlarsa sevinirim,,,simdiden tskrler herkese,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Re: 830 euro sonrasi gelen mektup

Mesaj gönderen emrahtr »

arkadasım senın vızen cıkmadan parayı nasıl yatırıyon??once vıze cıkıyor ondan sonra parayı yatırıyon sanırım,,yanlısım varsa duzeltın arkadaslar..
sansli yazdı:arkdslr esime bugun mektup ulasmis 830 euroyu yatirin diye ve esim hemen buguun yatirmis parayi,,istenen evraklarida gonderdikten kac gun sonra mektup geliyo asagi yukari,,isleme alinmistir diye bilgisi olan arkdslar cvplarlarsa sevinirim,,,simdiden tskrler herkese,,,
Alle goede dingen komen langzaam..

Kullanıcı avatarı
pars
Gonullu
Gonullu
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen pars »

NE MUTLU TURKUM DIYENE

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

arkdsm biz tr den basvurdumuz icin para once yatiriliyo basvuru yapilirken yani,,oyuzden,,,esime 3 gun sonra gitmis zaten 1 inde basvurdum 4 unde gitmisti mektup ve esim hemen yatirmis ogun parayi ama kagitlari daha hazirlayamadigi icin ne istediklerini bilmiyoruz cunku gonderememis avukat bi mektup fln gelirse hemen geitirin bana demis,avukatla gorusup pazartesi gunu en kisa zamanda kagitlarida toparlayip gondercek,,,maas bordrolari hazir 3 aylik kontrat hazir iki senelik a ve b formulu sinav footokopisi nufus kayit ornegi fln yani burdan benden ne isteniyosa avukat aynisini ordan istemis onlarda hazir onceden gondemristim esime hayirlisi olsun bakalim bizim acimizdan bi eksiklik yokk,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön