Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sasa1
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: afyon
Yabanci_Ulke: hollanda

98 gün oldu ( 2 eksik evragi yolladik, cevap yok)

Mesaj gönderen sasa1 »

arkadaslar mayıs 16 da basvurduk ıkı eksık evrak gonderdık agustos 24 te bır cevap verecegız dedıler bugun ıcın beklıyordum ama ne bır posta nede bır telefon var yarın ınd yı arayacak esım.

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: 98 gün oldu

Mesaj gönderen attractive01 »

Oncelikle Allah sabir versin kardes beklemenin ne demek oldugunu cok iyi bilenlerdenim oncelikle... Yazdinda 98 gun oldu diyorsun bence hic normal degil durmununuzu tam bilemedigim icin nasil basvurdnuz ne olarak kacinda kim basvurdu bas vuran kac defa aradi veya sordu uzerine dustu evraklar tammiydi etc etc bir cok soru var maalesef... Yani basvuran her seyi yapacak aricak soracak takip edecek onun icin ne diyecegimide bilmiyorum Ind tel var basvuaran sahis arar sorar olmassa randevu alir gider bana durumunuz biraz tuaf geldi Insallah kisa zamanda cozersiniz Allah yardimciniz olsun be sabir versin :geek:

sasa1
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: afyon
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen sasa1 »

valla arkadasım mayıs 16 da esım hollandadan basvurdu 1 ay sonra cvp geldı eksık evrak var dıye ve esımın calısma kontratını eksık buldular neyse hallettık onları gondedık 1 ay sonra bır cvp daha aldık benım burdan pasaportumun sayfalarının fotokopısını ıstedıler onuda gonderdık tabı yanında son maas bordosunuda ıstedıler. bugun ıtıbarıyle bır cvp daha aldık tekrar eksık evrak oldugunu soylemısler esıme bakalım esım yarın bı arayacak ne sıtedıklerını soracak yazarım tekrar ılgın ıcın cok sagol.

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

Allah yardimcin olsun arkadasim
umarim bu son eksik olur be bundan sonra olumlu bi cvp alirsiniz insallah

kolay gele

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön