TEORI SINAVINI KAZANDIM

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gurbete dogru
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: erzurum
Yabanci_Ulke: hollanda

TEORI SINAVINI KAZANDIM

Mesaj gönderen gurbete dogru »

Arkadaslar teori sinavini ilk giriste 50 de 50 yaparak kazandim cok mutluyum ilk dersim dundu o da cok guzel gecti darisi direksiyon sinavina ins onuda ilk girisde kazanirim okuldan kagitlarimi bekliyorum birde okula baslasam hersey tam yolunda olacakta halen daha baslayamadim ins en kisa zamanda baslayacagin allah bekleyen herkesin yardimcisi olsun
21 KASIM:HOLLANDAYA GELDIM
1 ARALIK:ILK OTURUMUMU ALDIM
12 SUBAT:EHLIYET TEORI SINAVINI KAZANDIM
15 NISAN:OKULA BASLADIM
9TEMMUZ:EHLIYETIMI ALDIM
3 AGUSTOS:B1 GRUBUNA GECTIM

Kullanıcı avatarı
mms
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: amsterdam

Re: TEORI SINAVINI KAZANDIM

Mesaj gönderen mms »

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

Mesaj gönderen reisbey2008 »

tebrikler darisi bizlerin basina bende 6 marttan girecegim elimde vekabestin turkce teori aciklamali birde soru kitabi var onla calisiyorum sinav 1 marttan itibaren degisiyor insallah buna ragmen bende gecerim.biraz bahsedermisin sorular nasildi hangi kaynaklardan calistin bazilarinin dedigi gibi kodlanmis puf noktalri varmiydi.benim su an kafama takilan gevaarherkening sorulari cunku elimdeki kaynakta bulunmuyor.calistigin kaynaktaki ornek sourlarin aynisimi cikiyor.insallah direksiyonuda alirsin.tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

gurbete dogru yazdı:Arkadaslar teori sinavini ilk giriste 50 de 50 yaparak kazandim cok mutluyum ilk dersim dundu o da cok guzel gecti darisi direksiyon sinavina ins onuda ilk girisde kazanirim okuldan kagitlarimi bekliyorum birde okula baslasam hersey tam yolunda olacakta halen daha baslayamadim ins en kisa zamanda baslayacagin allah bekleyen herkesin yardimcisi olsun
masallah masallah gurbete dogru arkdsm sende hizli ciktin,inanki cok sevindim darisi direksion sinavina ins ins ins onuda ilk seferde alirsin,,,tebrik ederim tekrardan,ve umarim okul kagitlarinda en kisa zmanda gelir ve okulunada baslarsin ins ins ins,,, :geek: :geek: :geek:
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Gurbet_gelini
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: turkiye/ankara
Yabanci_Ulke: hollanda/tiel

Mesaj gönderen Gurbet_gelini »

:ugeek: cok sevindim hayirli olsun nasil calistin?
turkcesinemi girdin sinavin?
bide turkiyedeyken ehliyetin varmiydi?
sorularimi cevaplarsan memnun olurum.
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

tbrkler arkadasim
insallah praktijk sinavinida ilk girisle alir kazasiz belasiz kullanirssin

bize tecrubelerini anlatirmisin?

kolay gele

gurbete dogru
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: erzurum
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen gurbete dogru »

hepinizin tebrikleri icin ayri ayri tesekkur ediiyorum sinava 1 ay icinde hazirlandim ve turkce girdim turkiyedeyken ehliyetim yoktu sinava 1 ay icinde ve cd den calisarak girdim ve sukurler olsunki kazandim benim sansimdanmi bilmiyorum ama bana hep cd den calistigim sorular cikti vede cok kolaydi ben cok korkarak girdim fakat hicte korkulacak bise yokmus bunu sinavdan sonra anladim ins bu sansim direksiyon sinavindada kendini gosterir de ilk seferde alirim

sinavda genelde trafik levhalariyla oncelik haklariyla ve yolda giderken yola yerlesme durumuyla ilgili sorular cikti bana tek yazmali soru olarakata aklimda kalan otubus duraginin kac metre sonrasina park edebilirsiniz diye bi soru vardi bu cikti cevabida 12 olacakti tabiki yaptim ama zaten yazdigim gibi sinavin geneli trafik kurallarindan olusuyo levhalara oncelik haklarina iyi calismalisiniz tabi bana gore bilmiyorum ben bunlara ve benzer sorulara calistim girdim ve 50 de50 yaparak kazandim darisi direksiyon sinavina diyorum ve siz sinava girecek arkadaslarimada butun ictenlikle basarilar diliyorum allah yardimciniz olsun
21 KASIM:HOLLANDAYA GELDIM
1 ARALIK:ILK OTURUMUMU ALDIM
12 SUBAT:EHLIYET TEORI SINAVINI KAZANDIM
15 NISAN:OKULA BASLADIM
9TEMMUZ:EHLIYETIMI ALDIM
3 AGUSTOS:B1 GRUBUNA GECTIM

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön