eksik evrat

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
celikoglu
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: turkiye

eksik evrat

Mesaj gönderen celikoglu »

Merhaba arkadaslar öncelikle tüm herkesler sevdigine ailesine ve cocuklarina kavusurlar bir an önce ve hayirlisiyla ..benim size sormak istedigim su esim hollandadan istekte bulundu aile birlesim vizesi icin fakat su maas kagitlarini yollamamisti cünki ise girer girmezz istek yaptikkk cünki süresiz kontrat almisti ve su an basvuruyu yapali 5 hafta bitti bugun ind den haber geldiki eksik evrak diye ve normal istemeleri cünki maas kagitlarini yollamayadikk dedigim gibi..!!esime gelen kagitta ise ind 1 aylik maas kagitini ve banka dekontunu istiyorr baskada bisey istemiyorlar bunlari yolladiktan sonra red gelme olasiligi varmi ?ve en erken cevap kac hafta icinde gelir bilgi verirseniz sevinirim saygilarimla hepiniz allaha emanet olunn..!!!

Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: eksik evrat

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

celikoglu
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: turkiye

Mesaj gönderen celikoglu »

ewett 1 aylik istemislerr esimden neden 1 aylik istediler bilmiyorum
????benim sorumun cevabini bilen yokmu simdikkk arkadaslar!!!

Kullanıcı avatarı
bozcar
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen bozcar »

Maniak_Mafia
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Enschede
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen Maniak_Mafia »

celikoglu yazdı:Merhaba arkadaslar öncelikle tüm herkesler sevdigine ailesine ve cocuklarina kavusurlar bir an önce ve hayirlisiyla ..benim size sormak istedigim su esim hollandadan istekte bulundu aile birlesim vizesi icin fakat su maas kagitlarini yollamamisti cünki ise girer girmezz istek yaptikkk cünki süresiz kontrat almisti ve su an basvuruyu yapali 5 hafta bitti bugun ind den haber geldiki eksik evrak diye ve normal istemeleri cünki maas kagitlarini yollamayadikk dedigim gibi..!!esime gelen kagitta ise ind 1 aylik maas kagitini ve banka dekontunu istiyorr baskada bisey istemiyorlar bunlari yolladiktan sonra red gelme olasiligi varmi ?ve en erken cevap kac hafta icinde gelir bilgi verirseniz sevinirim saygilarimla hepiniz allaha emanet olunn..!!!

Selam

IND eksik evrak demisse ve sende bu eksik evragi temin edip yollamissan,Red gelme olasiligi 100 de 3 gibi bir olay.

ALLAH yardimciniz olsun

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön