İŞLEME ALINDI KAGIDI GELDİ

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
azee
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

İŞLEME ALINDI KAGIDI GELDİ

Mesaj gönderen azee »

selamun aleykum arkadaslar vızelerı cıkan arkadaslara hayırlı olsun dıyorum. ıns dılegınız gıbı oLur hersey bende bugun İND yi aradım paranın sısteme gectıgı soyledıler yakında ısleme alınmıs yanı bılmıyorum sızce ne kadar surede cevap gelır 3 gun oldu evrakları vereli parayı yatıraLı yani ısleme aldık dedıler bu gecen cuma gunu ıcın bazı arkadasların vızesı cok erken cıkmıs bızım ne zaman cıkcak beklıorum bakalım ınsalllah hıc bı eksıgımız yok ıns tez zamanda cıkar ankaradan bas vuru yaptık beklıorus

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: İŞLEME ALINDI KAGIDI GELDİ

Mesaj gönderen yavuzkoc »

arkadasim gozun aydin,en azindan sabirla bekliceksin simdi.mail adresimi veriyorum,sana bir kac sey sorcam.gorusme sansimiz olabilirmi.yavuz_koc33@hotmail.com

insallah vizen kisa zamanda cikar.bol sanslar

cartel
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: svs
Yabanci_Ulke: tr

Re: İŞLEME ALINDI KAGIDI GELDİ

Mesaj gönderen cartel »

selam kardes oncelikle hayırlı olsun sen nereden basvurdun ? turkiyeden hangi ilden?

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön