hollanda oturum sorunu

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
agrili
Beginner
Beginner

hollanda oturum sorunu

Mesaj gönderen agrili »

merhaba arkadaslar siteniz gercekten cok faydali bilgiler iceriyor inceledim ve sorunumu yazip yardimlarinizi almak istedim..

Ben 5 yil önce hollandaya kisa sureli vizeyle geldim.daha sonra geri donmedim ama bu arada herhangi bi basvuru yapmadim 5 yil kacak yasadim simdi hollanda da nisanlandim.nisanlim hollanda dogumlu hollanda pasaportuna sahip.

bende askerligimi daha yapmadim türkiyeye gidersem askere gitmem lazim.

Sorum: Acaba hollanda da oturum icin basvurabilirmiyim ve ne yapmam gerekli..

ayrica cevreden duyduguma gore belcikadan daha kolay oturum alinabiliniyormus..

Bana bu konuda bilgi veya tavsiye verirseniz sevinirim

tesekkürler...

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Re: hollanda oturum sorunu

Mesaj gönderen Geluk »

slm arkadasim,
aramiza hosgeldin
burdan muracat edemezsiniz, burda kacak oldugun icin seni geri gonderirler ve umarimki pasaportuna kirmizi muhur vurmazlar, eger vururlarsa 5 sene giris yapamazsin buraya..!

belcika isini bi arastirin, burdayken bosuna geri gitme...! avukata bi basvurun.kulaktasun dolma seylere kafa yormamis olursunuz..!

kolay gele

Kullanıcı avatarı
D-lis
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Hollanda
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen D-lis »

Burdan vize basvurusu yapamazsin. Mecbur Turkiyeye geri donus yapmak zorundasin. 5 yil kacak oldugun ogrenilirse, isiniz biraz zor.

fano
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: amsterdam

Mesaj gönderen fano »

senin belcikada evlilik yapman daha iyi sorun olmaz orda esinin oraya yani belcikada bir adrese yazilmasi lazim bir ay sonra kimlik karti geliyor esinin sonra sen yaziliyorsun daha sonra evliklik islemleri....... cunku senin askerlik sorunun var burda evlilik yapman icin polisden kagit alman lazim oyle yapabilirsin benim bir arkadas da oyle yapmisti oda askerlik sorunu vardi ve kacakti.... ama vize icin basvuru yaparsan turkiyeye mecburi donus yapman lazim baska secenegin kalmiyor

allah yardimcin olsun

agrili
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen agrili »

arkadaslar hepinizin öneri ve iyi dilekleri icin tesekkür ederim.isim cok zor bi kez daha ögrenmis oldum.Allah yardimcimiz olsun ne yapalim sabredip ugrasmak gerekiyor..

herkese tekrar tesekkürler...

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön