bende yenı geldım bı sorum olucak arkadaslara

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
flyer
Mezun-NL
Mezun-NL

bende yenı geldım bı sorum olucak arkadaslara

Mesaj gönderen flyer »

selam arkadaslar bende yenı geldın ınd ye gıttım bana gecıcı oturum vızesı verdıler fakat calısamıyacagımı soyledıler bılgılerı olan arkadaslar lutfen yardım cı olun.tesekkurler

ozlembatman
Beginner
Beginner

Re: bende yenı geldım bı sorum olucak arkadaslara

Mesaj gönderen ozlembatman »

merhaba;
su an calisma iznin olmadigi dogru;gecici oturum dedigin sanirim pasaportuna bir etiket yapistirdilar degil mi?
oturumun cikana kadar bunu yapiyorlar;normal 1 senelik oturumla birlikte bir sofi numaran olacak ancak o zaman calisma iznin oluyor.

flyer
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: bende yenı geldım bı sorum olucak arkadaslara

Mesaj gönderen flyer »

tesekkur ederım ozlem hanım.bu ne kadar zaman surer bır bılgınız varmı turkıyedekı ısım devam edıyor acaba donsem dahamı ıyı olur bellı bır sure veya burda kursa yazılabılıyormuyum?

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön