Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Re: VİZEM ÇIKTI! HEM DE 1 HAFTADAN KISA BİR SÜREDE!!!!

Mesaj gönderen gokkusagı »

Tebrikler arkadasim,
Yeni hayatinda basari ve mutluluklar.

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

HASRET yazdı:tebrıkler ama benım anlamadıgım bısey var herkes vıze cıktık sonra 830 lıra yatırıyo bız basvurduk ve hemen para yatırdık neden acaba tr den bas vurdugmuzdan mı yhanı bız 2 hem l den hem tr basvurduk bılgısı olanların cvb beklıyorum bu arada 14 mayıs basvurduk ve parayı odedık hala sonuc yok...
evet ve bugun esım de aradı bende ankarayı aradım sordum vıze hakkında bılgı almak ıcın bana dedıler kagıtlarnız nl ye ulastı ama sonuc cıkmamıs allahım beklemek ne kadar zormus ne zaman cıkacaksa :shock: allah herkesın yar ve yardımcısı olsun

mucini
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen mucini »

Arkadaslar
Benim onerim IND'yi surekli aramaniz ve kendinizi hatirlatmaniz. Abartmadan soyluyorum. Erkek arkadasim 1 haftalik surecte her gun aradi ve evraklarin durumunu sordu.
31 Mayis'da biz vize ucretini yatirdik ve dun ogrendim ki Istanbul'da sistemde gozukuyor vizem. 17 Haziran'a konsoloslukta randevum var vizemi almaya gidiyorum.
6 Mayis'da sinava girmistim... 1'5 aydan kisa bir surede tamamlaniyor vize islemim! Her sey cok cabuk ve kolay gelisti. Umarim herkesin vizesi ayni hizda ve sorunsuz cikar!

Herkese bol sans!

zarem
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: hollanda-hoofddorp

Mesaj gönderen zarem »

mucini
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen mucini »

Merhaba
Basvuruyu Amsterdam'dan yaptik, Rijswijk olarak gecen adrese gondermistik biz. Fakat yanlismis, o yuzden biz yaklasik 10 gun kagitlarin dogru adrese gecmesini bekledik.
Biraz sans biraz da sanirim istedikleri evraklarin tam olmasindan dolayi islemler kisa surdu..
Umarim siz de en kisa zamanda sonuc alirsiniz.

Bol sans!

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön