evlenme ehlıyet belgesı nedir???

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: evlenme ehlıyet belgesı nmedır???

Mesaj gönderen mehmet1978 »

merhaba arkadas nufustan alabilersin sunuda unutma kizarkadasini bilgilerini goturmeyi.
ismi
soyadi
dogum yeri
dogum tarihi
adresin
budakar basarilar
sevgilerle mehmet baska birseye ihtiyacin olursa bana yaz sana yardimci olmaya calisirim

sinem
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen sinem »

selam mehmet. benımde evlenme ehlıyet belgesı hakkında bılgım yok. ben turkıyeden ıstek yaptım yınede bu kagıdı vızem cıkınca goturmem gerekıyomu. bıde esımınde evlenme ehlıyet belgesını almam gerekecekmı ? sımdıden tesekkurler :)

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba arkadas yok canin esin niye gotursun busana masustur. evli oldugun zaman bunu goturmen gerekmi bence ama sen yine yaninda gotur extra olsun yaninda baba. evlilik cuzdanin yeterlidir benim beldigim kendine iyibak sevgilerle cenabi allah hepimizin yadimcisi olsun :geek:

sinem
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen sinem »

tesekkur ederım mehmet cvp ıcın ama ben evlı degılım samenwonen olarak turkıyeden basvurduk.yanı ozman benımde almam gerekecek evlenme ehlıyet belgesını?

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

dogrudur veel succes. baska yardimci olacagim konu olursa burdayim. dualarinizi eksik etmiyin bizden allaha yardimciniz olsun :geek:

Kullanıcı avatarı
admd
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen admd »

mucini
Beginner
Beginner

Re: evlenme ehlıyet belgesı nedir???

Mesaj gönderen mucini »

Nufus mudurlugune gidip "Evlenme Ehliyeti" almak istediginizde, sizden erkek/kiz arkadasinizin kimliginin fotokopisini istiyorlar ve olmadan vermiyorlar. Aklinizda olsun!!!

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön