Beni bu 3 konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz?

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
naarnederland01
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Beni bu 3 konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz?

Mesaj gönderen naarnederland01 »

HASRET
Beginner
Beginner

Re: Beni bu 3 konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz?

Mesaj gönderen HASRET »

slm arkadasım bende yasımı buyuttum ve 1986oldum sorun olmaz dedıler esının maası 1441 olması lazım kurs hakkında bılgı veremıyorum cunku ankarayı bılmıyorum ;) neyse allah yar ve yardımcımız olsun :geek: ......

trnlali
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: Beni bu 3 konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz?

Mesaj gönderen trnlali »

HASRET yazdı:slm arkadasım bende yasımı buyuttum ve 1986oldum sorun olmaz dedıler esının maası 1441 olması lazım kurs hakkında bılgı veremıyorum cunku ankarayı bılmıyorum ;) neyse allah yar ve yardımcımız olsun :geek: ......
kardesyas ve maas konusunda hic bir sorun olmaz, ama maasin istenilenden daha yuksek olmasi hiz kazandiracagi anlamina gelmez, bence sen hizli olmasi icin degilde normal bir sekilde olmasi icin dua et :)
ankarada kurs önerebilirim, hemde bu isi bilen tecrubeli bir hoca, ben tek kelime hollandaca bilmiyordum, 20 gun calistirdi beni 20. gun sinava girdim ve kazandim.
ilgilenirsen adres http://hollandaca.youprog.com/viewtopic.php?f=37&t=1623
ALLAH (C.C.) yardimcin olsun...

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön