Yardımcı olur musunuz? (davetiyem geldi )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
escarina
Beginner
Beginner

Yardımcı olur musunuz? (davetiyem geldi )

Mesaj gönderen escarina »

Kullanıcı avatarı
erdem
Beginner
Beginner

Re: Yardımcı olur musunuz? (davetiyem geldi )

Mesaj gönderen erdem »

arkadasim bende ogrenci vizesi ile basvuru yapmistim ama ben ogrenci degildim.ege universitesine sahte kayit yaptirip ogrenci kimlik karti aldim davetiyeyi aldim gerekli evraklari aldim ver elini hollanda konsoloslugu.girdim iceri bayan gorevli bakti evraklara hic bisi anlamadi tam evraklari alirken bir bakti davetiye gonderen kisi kadrolu calismiyormus.bana dediki yakisikli dedi evraklari iceri alirsam davetiye kadrosuz kisiden geldigi icin direk red alirsin dedi ben sana bi guzellik yapoayim dedi almayim evraklari dedi sen kadrolu calisan kontratli calisan birinden davetiye yaptir dedi.simdi sana diyecegim.ogrenci vizesi ile gitmek istiyorsan davetiye gonderen kisinin maasi yuksek olsun ve calistigi isyerinden kontratli olmasi lagzim eger degilse bosa masraf yapma direk red alirsin.bu arada ustune araba ev ne varsa belgelerini al.sana kim bakiyorsa ornek annen veya baabn 3 aylik maas cektikleri belgeleri istiyorlar.tr de ustunuze babayin arabasi felan evi felan tarlasi tapu olarak gosterilecek ne varsa ustune yaptir vizenin hemen ciktigini goreceksin_ kolay gele

escarina
Beginner
Beginner

Kullanıcı avatarı
erdem
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen erdem »

arkadasim sen turist vizesiyle gidecem diyon orda calisacam diyon senin bu dedigin biraz degil cok zor.sana verseler verseler 3 aylik vize verecekler 3 ayi doldurdugun zaman zaten polis o ailenin evine gelecek seni soracaktir.sen 3 ayi doldurdumu tr ye giris yapman lagzim.aksi takdirde orda yakalandigin zaman pasaportuna islem yaparlar tr ye atarlar ve bir daha hollandaya gitmen cok zor olur.ben cok riske girdim sahte ogrenci kimlik belgesi sahte tapular coktu ama orijinal sekilde yaptim ben hic cakmadi.bu arada turist vizesinde cok beklemezsin muracaati yaparsin senden adres isterler ertesi gun pasaportunu gonderirler kargoyla ya vize basili yada red

escarina
Beginner
Beginner

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

Degerli insan bazi ulkelerde Yuksek Egitimli Olanlara(gocmenlik/Emigrasyon) haklari taninmakdadir!
Hollanda,ya Bir yuksek master Egitimlilerde bir cok kolaylik bulunuyor,ki bunu Okulunuzun yonlerdirmesi yada Size burda sponsurluk verebilecek kisi Egitim masraflarinizi karsilanmasinda yardimci olan Gonullu biri gereklidir!
Elini kolunu sallayip burda Anladildigibi Yerlesim hakki yok..Calisabilmem icin buraya gelmeden once
Ilac saani sahipleri senin icin calisma ve yerlesme Ogrenci statusu hakkinizi kullanmalidir@
bir cok amerika,Danimarka.Ingiltere,Avusturalya...Kanada,Almanya Bu ulkelerin Konsolosluklarina Turkiyedeki Gosmenli/Emigrasyon basvurusunda bulunmali saligli olacagini umarim..

her yil 100 yakin yuksek Egitimli kisilere yol /yerlesim hakki vermekdedler!!
Diger Normal statusun disinda Aile birlesimi/Partner ati altinda olusturacaginiz durumda arzunuza Kavusabilirsiniz,Meslek dalinizdaki esinizin mutlulugu acik yol gozukuyor bence>>>>

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön