offfff ne guzel herkes ıstek yapıyo am benım esım deıl :(

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
HASRET
Beginner
Beginner

offfff ne guzel herkes ıstek yapıyo am benım esım deıl :(

Mesaj gönderen HASRET »

slm arkadaslar sıteyı hergun okuyorum ne guzel herkes esının yanına gıtmek ıcın bıseyler yapıyo ama ben heb maas beklıyorum esımın maas ı 1411 lıra yanı 1441 olması gerekıyomus ve esım sorun olur dıye ııstek yapmıyo ertelıyoruz cok morel bozuluyo nasıl olacaksa 21 subattasınavı kzandım ve benle beraber gırenlerın heb vızesı cıktı benım hala ıstek bıle yok :( allah hayırlısı neyse onu versın herkesın vede benım ınsallah hayırlısı olur tek deılegım bu...... neyse allah herkesın dıledıgını versın umarım en kısa zamanda vıze bekleyen arkadasların vızesı cıkar ve eslerının yanına gıdwerler allaha emanet olun ...

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

Re: offfff ne guzel herkes ıstek yapıyo am benım esım deıl :(

Mesaj gönderen ufoss »

uzulme arkadasim...
gonlunu kalbimi ferah tut...
sabri elden birakma...
sevgiyi saygiyi yitirmeyin....

Allah gonlunuze gore vercektir er yada gec... :geek: :geek:
Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

igılbigıl
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kırsehır
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen igılbigıl »

olsun arkadasım neden uzuluyorsunkı bende otarıhlerde sınavı kazandım ama taa sekızıncı ayın ortasında felan ancak ıstek yapacagız saglık olsunnnn.

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

ınsallah en hayırlısı neyse o olsun arkadasım,,en kısa surede ınsallah ıstegınızı yaparsınız.
allah yardımcınız olsun ve ınsallah herkesın vızesı en kısa surede cıkar..amın amın amın
emrah
Alle goede dingen komen langzaam..

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

tskler sızın destegınızle morelım duzeldı allah herkesın kalbıne gore versın

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

HASRET yazdı:tskler sızın destegınızle morelım duzeldı allah herkesın kalbıne gore versın
arkdsm hicc skma cnini inan insan beklerken cok uzun gibi geliyo ama o gun gelip cattiginda ne zaman gecmis yaaa bu kadar zaman dio,,,bak ben bu ise 5 sene once basladim esimi cok sevdim evlendim,,,1 sene bekledim 18 yasima girmeme 4 ay kala 21 yas kanunu cikti cok uzulduk cok lanet olsun boyle kadere dedik,,,ama yinede isin ucunu birakmadik,,,tam 21 ime az kaldi derken bu seferde sinav cikti cok stres yaptim cok uzuldum agladim sabahlara kadar kafama takip uyuyamadigim zamanlar oldu,,,yeri geldi duurup dururken hickira hickira agladigim oldu neden been dedim?neden benim basima geliyo herkesin isi duzgun giderken benim ki ters gidiyo kime ne yaptim dedim,,,ama hicbisey yapmadigimi kimseyi kirmadigimi cok iyi biliyodum buda neden ben sorusunu daha cok sormama neden ooluyodu,,,ama noldu koskoca 5 sene gecti ben sinava girdim allaha sukur iyi bi puan aldim kendimce,,,tam istek icin sabirsizlanirken kagitlarimizi tamamladik ve basvurumuzu yaptik ve geriye donup baktigimda o koskoca 5 senenin nasilda hizla gecmis oldugunu gordum,,,hic uzulme hic cnini skma inan bugunler gececek ve unutma zor kazanilanin kiymeti her zaman daha iyi bilinir,,,allahim yuce rabbim her uzuntunun skntinin ardindan bi iyilik bi guzellik verir,,,her guzelligin bi kulfeti vardir derler biz simdi isin kulfeti kismindayiz ama inan guzellik zamanin bizler icinde cok yakinda hic merak etme,,,sadece sabret esinle birbirinize destek olun,gecireceginiz guzel gunleri dusunun ileriye donuk planlar yapin cunku o gunler cok yakinda allahimin izniyle ins ins ins(uc kere soyleyince meleklerde duyarmis)
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

allahım bu nekadar guzel bı yazı okuyunca hıckıra hıckıra agladım halıme sukretmem gerekırken
ısyan edıyormusum cok sukur allahım gunue cok uzuldum boyle bı yazı yazdıgım ıcın allah yolunuzu acık etsın tskler ...

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

HASRET yazdı:allahım bu nekadar guzel bı yazı okuyunca hıckıra hıckıra agladım halıme sukretmem gerekırken
ısyan edıyormusum cok sukur allahım gunue cok uzuldum boyle bı yazı yazdıgım ıcın allah yolunuzu acık etsın tskler ...
aglama arkdsm tek gozyaslarimiz mutluluk icin olsun ins ins ins,,,cunku ben biliyorum benden daha zor durumda olanlar var bende onlari okudukca cok uzuluyorum yani sozumuz "BETERIN BETERI VARDIR" deyip sukretmek,,,ben okudum biyerde bi arkdsmz 8 sene beklemis esine ve duzgun yuvasina kavusabilmek icin,,,gercekten gectikten sonra insan ne cabuk gecmis dio,,,ustelik cocuklariyla beraber beklemis,,,biz bu yuzdeen henuz bebegimizi bile dusunmedik duzenimizi kurmadan,,,oyuzden halimize sukrredelim bizim icin ne hayirliysa o olsun rabbim hayirlisini versin vizelerimiz en kisa zamanda ciksin,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Efeler Diyarı
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: Turkiye - Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda - Noord Brabant

Mesaj gönderen Efeler Diyarı »

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

evet cok guzel soylemızsınız benım esıme ıs yerı konturat verecez dedıler onu bekledık 2 ay boyunca ama vermedıler 1 ay sonra verecez dedıler butun gunlermı sadece konutartb beklemek le gectı ve sımdı ek ıs yapmaya yanı maasını tamamlamaya calıswıyo turkıyeden daha cabuk oluyomus ıstek yapınca dıye soylemısler kısmet olursa gelıp burdan bas vuracakmısız bılmıyorum ama bence bana kavusmak ıcın azım ve capa gostermıyo mu... yoksa gosterıyoda ben yanında deılım fark edemıyormuyum bılmıyorum......:(allahım hakkımda hayırlısı neyse onu versın benım dusuncem artık vıze falan dusunmeyecegım hersey olacagına varır dıger arkadasların durmunu da okudum ama benım sorunum bos bosa gunler gecıyo o oluyo.....cefa cekmeden sefa olmuyomus... dogru ama cefayı tek taraf cekıyo ben burda zayıflarken sıkınıtdan esım habıre kılo alıyo yanı onda hıc sorun yok :D o canımı sıkıyo sınır oluyorum :P neyse hayırlısı olsun ıns ıns ıns allahım yardım etsın yuzumuze baksın cumlemızın...

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön