Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

830€ parayi yatirdikdan sonra kac gunde vize?

Mesaj gönderen reisbey2008 »

trnlali
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: 830€ para

Mesaj gönderen trnlali »

benimki 1,5 haftada geldi

mehmet_26
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen mehmet_26 »

ben burdan basvuru yapınca kız arkadasımın elıne 2 sonra ınd kagıtları ulastı kız arkadasıma 2 tane kagıt gondermısler bırtanesı parayı hemen yatırması ıcın bırtanesıde nasıl nerde tanıstınız gıbı sorular parayı once yatırıyorsun sonra ordan basvuru yapıyorsun bende anlamadım senın vızen cıkmıs sonra parayı yatırdın galıba

trnlali
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen trnlali »

elif ikra
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen elif ikra »

1 hafta içerisinde geldi benim vizem..Allah kolaylık versin.. :geek:

?izem
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ?izem »

merhaba reisbey bi soru sormus, 830 Euro yatırıldıktan sonra vize ne kadar surede geliyor diye? benim de nisanlim hollandadan basvuru yaptı ve 830 Euroyu yatırdı 1 hafta once ....ben Turkiyede istanbuldaki konsoloslugu aradim ve bana paranın hesapta gorunmedigini soylediler ve para yatırılsa bile vizenin cikmasi 3 ay gıbı bi sureyı bulabilir dediler...benim de kafam karıstı...para yatırıldıktan 1 hafta sonra en fazla 2 hafta sonra vizemi almam gerekmiyor mu? normalde bu surec tam olarak nedir? konsolosluk neden oyle dedi anlamadim....hollandadan basvurduk biz..ve para yatırıldı, bundan sonra ne olacak ve ben ne yapmalıyım

Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: 830€ parayi yatirdikdan sonra kac gunde vize?

Mesaj gönderen askerprens »

arkadaslar sizler iyice karistirmissiniz lutfen dikkat edin yazilanlara cunku ben bu heyacani bilenlerdenim bir anlik yanlis bilmek insani cok mutsuz edebiliyor onun icin yazilanlari dikkatli okuyun. mvv basvurusunu hollandadan yaparsaniz size pozitif cvp geldigi zaman parayi yatiriyorsunuz. tr den mvv basvurusu yaparsaniz basvuru yaparken parayi yatiriyorsunuz. ben hollandadan yaptim basvuruyu ve cvp geldi pozitif hemen esim hollandadan 830 euro yu yatirdi ve 1 haftada geldi vizim persembe yatirdik parayi haftaya persembe geldi dediler. esiniz parayi yatirdiginda sizde hemen turkiyeden iks den randevu parasini odeyerek pin kodunuzu aliniz konsolosluga geldigini ogrendiginizda hemen randevu alirsiniz ok.

SAYGILARIMLA
askerprens
42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

?izem
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ?izem »

tesekur ederim askerprens...ben de aynen sizin dediginiz gibi surecin isledigini duydum hep, ama bana konsoloslukta farklı dediler...
simdi benim hollandadan yapılan basvuruma olumlu yanıt geldi, 830 Euro yatırıldı ve ben konsoloslugu aradım bana hicbisey gozukmuyo dediler hesapta. bundan sonra ne yapmalıyım? benim mi aramam gerekli surekli konsoloslugu? yoksa onlar mı arayıp bana vizemin geldigini haber verecekler? ayrıca İKS den randevu nasıl alınır bilen var mı? param neden gozukmuyo hesapta? Ankara' daki konsoloslugu da aramam gerekir mi vizem gelmis mi diye?

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

arkadaslar sizler konsoloslugu arayacaksiniz ve teyit ettirdikten sonra vizenizin geldigini iks yi arayip randevu alacaksiniz benim para buradan (hollandadan) yatirildiktan 3 gun sonra vizem geldi. ama genelde 1 haftadan erken gelmiyor. benim sansima 3 gunde geldi. bende randevu alip 2 gun sonraya vizemi aldim. suan buradaki islemlerle ugrasiyoruz. allah yardimcimiz olsun

?izem
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ?izem »

fyesil yazdı:arkadaslar sizler konsoloslugu arayacaksiniz ve teyit ettirdikten sonra vizenizin geldigini iks yi arayip randevu alacaksiniz benim para buradan (hollandadan) yatirildiktan 3 gun sonra vizem geldi. ama genelde 1 haftadan erken gelmiyor. benim sansima 3 gunde geldi. bende randevu alip 2 gun sonraya vizemi aldim. suan buradaki islemlerle ugrasiyoruz. allah yardimcimiz olsun
arkadaslar tekrar herkese selamlar, benim hollandadan yapilan basvurum olumlu sonuclandi ve biz 830 Euroyu hemen yatirdik...1 ay oldu yatirali ve hala konsolosluktan bana cevap yok diyorlar. insanlarin 1 haftada vizesi geliyormus, benim vizem 1 aydir niye gelmiyor, ne yapmam lazim, cok bunaldim
tesekkulrer

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön