vıze kac gunden cıkıyor...

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
HASRET
Beginner
Beginner

vıze kac gunden cıkıyor...

Mesaj gönderen HASRET »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Re: vıze kac gunden cıkıyor...

Mesaj gönderen emrahtr »

1 kac gün daha bekle hasret arkadasım ondan sonra hangı konsolosluga basvuru yaptıysanız orayı arayıp sor vızenın onaylanıp,geldigini gelmedını..
NOT: Bilgi almak ıcın bankadan aldıgın pın koduna ıhtıyacın yok,,once arayıp sor gelıp gelmedıgını ondan sonra IKS'yı arıcaksın pın kodu ıle..
emrah
Alle goede dingen komen langzaam..

mehmet_26
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen mehmet_26 »

hasret vızebasvurun en erken 21 gunde bellı oluyor senın tr dekı konsoloslugu aramana gerekyok vızen cıkarsa ılk duyacak ınsan esın ve avukatın olacak onlarsana cıktıgını soyledıkten 1 gun sonra ankarayı arayıp vızenın gelıp gelmedıgını ogrenırsın sonra ıks yı arayıp tarıh alacaksın hepsı bu ama ınsalalh en kısa zamanda cıkar bosyere burdan arayıpda paralarına yazık etme ama esın ordan 3 4 gunde bır arasın

yanmaz
NT1
NT1

Mesaj gönderen yanmaz »

hasret birsey sora bilirmiyim.bende trden basvuru yapcaz.sen trden randevu aldiginda ve gittiginda hangi evraklari goturdun ve asil sorum evlilik cuzdanin fotokpisimi yoksa orjinelini istedilermi senden??lutfen acil cvp verin.baskalarida cvp vere bilir

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

orjınalını ve fotokopisinide götür,,ikisinide alıyorlar orjınalınle fotokopısıne bakıyolar ve sana gerıye verıyolar orjınalını,onlar fotokopısını alıyorlar..
kolay gele
emrah
yanmaz yazdı:hasret birsey sora bilirmiyim.bende trden basvuru yapcaz.sen trden randevu aldiginda ve gittiginda hangi evraklari goturdun ve asil sorum evlilik cuzdanin fotokpisimi yoksa orjinelini istedilermi senden??lutfen acil cvp verin.baskalarida cvp vere bilir
Alle goede dingen komen langzaam..

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

en ıkısıne goturdum ama orjınalı bana gerı verdıler fotokopısını aldılar ınsallah en kısa zaman tum herkesın arasındada benım vızem cıkar

yanmaz
NT1
NT1

Mesaj gönderen yanmaz »

cok cok tsk ederim arkadaslar.insallah postayla hemen varir esimin eline.bugun gonderdim postayla evlilik cuzdanini.hayirlisi artik.rabbimin herkezin yardimcisi olsun.herkezin yuzunu guldursun.

hersey gonlunuzce olsun...

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön