een vraag! ( vize cikis sureleri )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
blue
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Diyarbakir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Emmen

een vraag! ( vize cikis sureleri )

Mesaj gönderen blue »

Merhabalar arkadaslar,
benim anlayamadigim tek birsey var oda bazilarinin vizeleri cok erken cikmis mesela 19 yada 33 gunde diyen bile var.Nasil oluyor bir bileniniz varsa soylesin lutfen yoksa aklimi oynatacam!
kiskancliktan degil caresizlikten...
Bu sabah esim IND yi aramis ve benim icin henuz hicbirseyin belli olmadigini ve vizelerin bukadar kisa surede cikmasinin mumkun olmadigi soylenmis,ne kadar dogru acaba!

Ben 1 Nisan 2008 sinavi kazandim ,12 Nisan 2008 evraklari gonderdik 16 Nisan 2008 IND den kabul mektubu gitti esime bugun 4 Haziran 2008 ve biz halen bekliyoruz...

Saygilarimla...

Uyari= Lutfen konunuza uygun baslik seciniz.
bLuE

ogrenci33
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Mersin
Yabanci_Ulke: Hollanda-Haarlem

Re: een vraag!

Mesaj gönderen ogrenci33 »

hayirlisiyla olur insallah.. inan bilemiyorum. Istedigin vizeye bagli desem basit bir cevapmi olur. hollandadan basvuru ile turkiyeden basvuru tarihi farkli desem?? :s NEDEsem bilemiyorum cunku hersey olabilir.. Bence kismet de .. gec olsun olsun daaaa... :) insallah olurr..

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Re: een vraag!

Mesaj gönderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Re: een vraag! ( vize cikis sureleri )

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim
IND, evraklarinizi aldiklarina dair mektup gonderdiklerinde mektupda soyle bisey yazar, size 6 ay icinde mutlaka cvp verecegiz. ama cabuk cvp almak, IND yin mesguliyetine ve sizin evraklarinizin sorunsuz olmasinada bagli..!

6 aya kadar mutlaka size cvp vermeleri gerekir, ya olumlu, ya olumsuz yada IND su aralar cok yogun basvurunuzu bidahaki 6 ay icinde vercez uzgunuz diye mektup gonderirler..!

Vizeleri cabuk gelen arkadaslar ozel bisey yapmiyorlar bu biraz sansa birazda IND yin yogun veya sakin olmasina bagli..!

Umarim en kisa zamanda olumlu cvp alir sevdigine kavusman dilegiyle...!

kolay gele

sirin
Beginner
Beginner

Re: een vraag! ( vize cikis sureleri )

Mesaj gönderen sirin »

16 MAYIS ind ye basvuruda bulunduk

24 MAYIS basvurumuz isleme alindi

5 HAZIRAN mvv onaylandi:)

sadece 19 gunde:D
:D

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön