Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sunhorse63
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: gaziantep
Yabanci_Ulke: arnhem

vize evrakları ve süresi(cevap lütfen)

Mesaj gönderen sunhorse63 »

sunhorse63
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: vize evrakları ve süresi(cevap lütfen)

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

sevgili arkadasim. istedikleri belgeler dogrudur. sen ne istedilerse gotur onlara ayrica elinde baska belge varsada gotur. onlar dediyse pasaportun yazili sayfalarinin fotokopisi sen hepsini cektir. formul A ve B evliysen evlenme cuzdani fotokopisi asli yanindaysa aslinida gotur. esini pasaportunun sayfalarinin fotokopisi eger hollanda kimligi varsa onunda arkali onlu fotokopisi. bunlardan baska belge istemezler bunlar yaninda olsun. vizeyi almaya gittigin gunden 2 gun sonra eline gecer pasaportun vizenle birlikte. vizen buraya gelipte iptal edilme durumu yoktur. cunku burasi sinucta araci bir kurum gibidir. hollanda adalet bakanligi sana vizeni vermis ve buraya gelmisse konsolosluk kafasina gore ben vermiyorum diyemez. senden istedikleri evraklari ve extra belge isteme hakki herkese soylenir sadece sana ozel degil. bu kadar panik yapacak bir durum yok. sordugun sorularin hepsi sitede mevcut. bi incele hepsini bulursun. kolay gelsin

sunhorse63
Mezun-NL
Mezun-NL

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

ayni gun vermiyorlar ben bilet gostermeme ragmen vermediler. ertesi gun ups ye veriyorlar bileti tehir ettirmek zorunda kalirsin. birde diger sorun icin bilgim yok ama 3 ay burda bekletiliyor diye duydum. ama kesin bisey degil. kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
acer
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: yozgat cayiralan
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam

Mesaj gönderen acer »

arkadasim ayni gun degil ama ikinci gun oylen veriyorlar ben oyle yaptim kargo parasi vermedim ikinci gun oylen gel al dediler elden aldim sende oyle yap ilk gun verilmesi yasakmis vizen konsolosla en erken bir hafta en gec uc ay icinde gelir
UYUM SINAVINA 10/10/2007 GIRDIM
NL 17/08/2008 GELDIM
okula baslidim
ikinci oturuma basvurdum 02/06/2009
bes yıllık oturumum geldı 10 07 2009

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön