vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: Holländä - Roosendääl
İletişim:

vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Mesaj gönderen brrnyksl »

su mesaji yazabilmek icin 4bucuk ay bekledim ve cok sukurki yazabilme tadina bende nail oldum :)
arkadaslar dun esime mektup gelmis ind den , konsolosluga gidebilirsiniz diye . suana kadar bircok asamayi yapboz ogrenmistim ancak bundan sonra ne olucak neler yapmam gerekli bilmiyorum . konsoloslugun sayfasina baktim hangi evraklar gerekiyor diye liste bayagi uzundu http://www.iks.com.tr ye yonlenririyorlardi . orayada baktigimda seyahat saglik sigortsi formu falan gordum . kafam karisti .

lutfen rica etsem bana basvuru icin neler hazirlamam gerektigi konusunu aciklamaniz mumkunmu . birde anladigim kadariyla tekrar pin kodu alarak tekrar randevu almam gerekiyormus, randevuda evraklari teslim edince ne kadar surede vizeyi pasaporta isleyip bana iyade edildigi konuusndada yardimci olursaniz sevinirim . simdiden tesekkurler

Allah beni sevindirdigi gibi sizleride sevindirsin insallah . sizzlerdende guzel haberler gelmesini diliyorum .

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

Re: vizem gelmisssss

Mesaj gönderen ufoss »

Ahanda bi mezundaha :lol:
Tebrikler Allah yolunu acik etsin.....
Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
İletişim:

ugur abi ne kadar hizlisin ben daha yeni yazdim gonderdim mesaji sen altina tebrigi yapistirmissin bile :)
tesekkur ederim abi , sinav sureci ve bekleme surecinde sitedeki arkadaslarin ciddi yardimlarini gordum herkeze tesekkur ederim . bu yoldaa yanliz olmadigimi bilmek dayanma gucu vermisti .

ve simdide bu konsolosluga hangi evraklari goturmem gerektigi konusunda yardimlarinizi bekliyorum . diger arkadaslarin cevaplari okurken kafam karisti . sinavi kazandiktan sonra mvv basvurusu yaparken bircok evrak vermistik zaten . simdi onlari yenidenmi vericez yoksa farkli evraklarmi gerekiyor
imdaaaattttt

Ben kocami cok seviyorummmmmmmmmm
he can bu mesajimda sanaydin al iste haykirdik :)

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

:lol: :lol: :lol: super ya hadi hayirli olsun okudugum yerde kalbim gum gum atti bu mutlulugu birdaha yasadim tebrik ederim arkadasim..Esimde randevu aldi onumuzdeki carsamba Ankara dan vizesini almaya gidecek evraklar hakkinda bilgiyi birazdan yazicam mailime bakmam gerek..
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
İletişim:

tesekkur ederim arkadaslar ilginize valla cok hizlisiniz .
gucci kardesim verdigin bilgiler icinde ayrica tesekkur ederim . kaydediyorum bu bilgileri yarin is bankasina parayi yatirip sali gunude randevu almak icin istanbulu arayacagim . 3 gun sonraya randevu veriyorlar demek bu cok guzel . ankara yollarini bu defa daha mutlu gidicem demektir. . peki bu evraklari verince ne kadar surede sonuc alindigi hakkinda bir bilginiz varmi . bende amma yuzsuz oldum dimi habire soru yagmuru :)
cok heycanliyim tam 7 yil bekledik biz aileleri ikna edebilmek icin . yaslandik be yaslandik bu ugurda , umutsuzluklara kapildik yollarimizi ayirmayi denedik olmadi dayanamadik . yuzduk yuzduk sonuna geldik ya iste heycan basti . ben artik hemde acilen ait oldugum yere esimin yanina kendi evime gitmek istiyorummmmmmmmmm

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

brrnyksl yazdı:tesekkur ederim arkadaslar ilginize valla cok hizlisiniz .
gucci kardesim verdigin bilgiler icinde ayrica tesekkur ederim . kaydediyorum bu bilgileri yarin is bankasina parayi yatirip sali gunude randevu almak icin istanbulu arayacagim . 3 gun sonraya randevu veriyorlar demek bu cok guzel . ankara yollarini bu defa daha mutlu gidicem demektir. . peki bu evraklari verince ne kadar surede sonuc alindigi hakkinda bir bilginiz varmi . bende amma yuzsuz oldum dimi habire soru yagmuru :)
cok heycanliyim tam 7 yil bekledik biz aileleri ikna edebilmek icin . yaslandik be yaslandik bu ugurda , umutsuzluklara kapildik yollarimizi ayirmayi denedik olmadi dayanamadik . yuzduk yuzduk sonuna geldik ya iste heycan basti . ben artik hemde acilen ait oldugum yere esimin yanina kendi evime gitmek istiyorummmmmmmmmm

rica ederim arkadaslar bende birazda olsa destek icin buradayim bildigim herseyi paylasiyorum ve paylasmayada devam edicem..Sabir cok onemli sabrettiniz ve istediginize ulastiniz ve bundan sonraki hayatinizda mutluluklar diliyorum..7 yil gercekten uzun bi sure biz iki sene bekledik ama sizinki bayaa uzun sure.Allah utandirmasin..Vizeyi ne kadar surede verirler bilmiyorum ama sanirim ki bu kendi dusuncem ayni gun verirler diyorum e zaten vize gelmis birdaha gun atmalari sacma olur gerci ne yapacaklari belli olmaz ama :lol: artik vizeyi ayni gun alirsan hemen biletinide ayarla gel bari daha fazla ayri kalmayin ;)

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

brrnyksl arkadasim kafama takilan bisey olduda yazmadan gecemiycem esin cevabi bugunmu almis? ve vize icin istenilen ucreti yani 830 euroyu yatirdimi ? Bu ucret ind den gelen mektupta sana ait dosya numarasi ve V-numarasi ile verilen banka numarasina 2 hafta icerisinde yatirmasi gerek..yatirdiktan 1 hafta sonra sana ait bilgiler ve vizen Turkiye deki konsolosluga gidiyor sonra alabiliyosun..

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön