seyahat sigortası

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
candyman
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ORDU
Yabanci_Ulke: HOLLANDA-HOORN

seyahat sigortası

Mesaj gönderen candyman »

arkadaslar seyehat sigortası hakkında detaylı bılgıye sahıp olan varsa paylassın benımle lutfen sımdıden tesekkur ederım

hasret970
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: türkiye - adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: seyahat sigortası

Mesaj gönderen hasret970 »

m.clk
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Rotterdam

Mesaj gönderen m.clk »

arkadaslar seyahat sigortası sadece turist vizesi almak isteyenler iicin isteniyor aile birlesim vizesiyle gidecek olanlardan istenmiyor yani ben bu gün aldım vizemi istemediler yani ama atm olarak da bilmiyorum

hasret970
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: türkiye - adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen hasret970 »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

evet sadece turist vizesi alicaksaniz seyehat sigortasi isteniyor ve minimum 30.000euro'yu karsilayacak sekilde olmasi gerekiyor,
ben 5defa turist olarak gelmistim hollandaya ve son 3 defasini Deniz bank tan yaptirdim cunku daha ucuz geldi bana ve bu ayin 10unda kardesim geliyor hollandaya o da vize aldi ve o da deniz banktan yaptirdi..
gr.
Alle goede dingen komen langzaam..

candyman
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ORDU
Yabanci_Ulke: HOLLANDA-HOORN

Mesaj gönderen candyman »

5 subatta ıstanbuldakı konsoloslugu aradım vızemın gelıp gelmedıgını ogrenmek ıcın vızemın geldıgını ve gelırken getırmem gereken belgelerı soyledıler seyehat sıgortasını da belırttıler daha sonra randevu almak ıcın aradım ordakı gorevlıde 30000euro temınatlı 3 aylık seyehat sıgortası yaptırmam gerektıgını soyledı sımdı sız gerekmıyor dıyorsunuz ben ıkılemde kaldım neden boyle bısey ıstemıs olabılırlerkı?

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

sayin arkadasim turist olarak yani sadece turist vizesi aldiysan bu seyehat sigortaisini yaptirmak zorundasin ve ayrıca 3 aylık falan yaptırma zorunlulugu yok,sadece hollandada kalacagın tarıhten ve geri donecegın tarıhe kadar gecerlı olsun yetıyor,sadece bu yanı arkadasım,benım kardesım 1 aylıgına gelıyor salı gunu o sadece 1 aylık yaptırdı,,okadar yanı eger oturum vızen yani MVV cıktıysa bu seyehat sıgortasını yaptırmak zorunda degılsın fakat hollandaya gelince zorg verzekeringen yaptırmak zorundasın;)
bol sans.
gr.emrah
candyman yazdı:5 subatta ıstanbuldakı konsoloslugu aradım vızemın gelıp gelmedıgını ogrenmek ıcın vızemın geldıgını ve gelırken getırmem gereken belgelerı soyledıler seyehat sıgortasını da belırttıler daha sonra randevu almak ıcın aradım ordakı gorevlıde 30000euro temınatlı 3 aylık seyehat sıgortası yaptırmam gerektıgını soyledı sımdı sız gerekmıyor dıyorsunuz ben ıkılemde kaldım neden boyle bısey ıstemıs olabılırlerkı?
Alle goede dingen komen langzaam..

erkan
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: İstanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda/ Amsterdam

Mesaj gönderen erkan »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön