Red alıp ıtıraz edenler

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sasa1
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: afyon
Yabanci_Ulke: hollanda

Red alıp ıtıraz edenler

Mesaj gönderen sasa1 »

arkadaslar bıldıgınız gıbı red aldım konsolosluktan red mektubu bugun geldı. yazıda ıtıraz edebılırsınız falan dıyo. deneyımlı arkadaslar yardımcı olursa sevınırım.

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Re: Red alıp ıtıraz edenler

Mesaj gönderen nevilen »

Insallah Alper yakin zamanda ugrar buraya.
Onun deneyimi vardir bu konuda.

Kiymetli kardesim,Tabi ekonomik durumu bilmiyorum ama
Avukata muracaat etmek en garantisi oluyor.

Dilerim en yakin zamanda islerini halledersin.

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

sasa1 yazdı:arkadaslar bıldıgınız gıbı red aldım konsolosluktan red mektubu bugun geldı. yazıda ıtıraz edebılırsınız falan dıyo. deneyımlı arkadaslar yardımcı olursa sevınırım.
Elinizde Duzeltilmesi icin Eksik Belgeleri Aranan Sartlari Hazirlayip,NOT,, Gelen Mektupla Itiraz ediniz!
Hollandaca,Almanca , Ingilizce ,fransizca,Flamanca Olabilir itiraz mektubunuz ok!!
is kontratini,aylik gelr banka girdi net maas yuksetilmis kontrati(Katrolu is )saglik police karnesini pasaportunuzuun kopyesini her ikinizin(ID) ucret isderler harc katiplik parasi onuda yaririrsiniz(legeskosten)

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

arar_55 yazdı:
sasa1 yazdı:arkadaslar bıldıgınız gıbı red aldım konsolosluktan red mektubu bugun geldı. yazıda ıtıraz edebılırsınız falan dıyo. deneyımlı arkadaslar yardımcı olursa sevınırım.
Elinizde Duzeltilmesi icin Eksik Belgeleri Aranan Sartlari Hazirlayip,NOT,, Gelen Mektupla Itiraz ediniz!
Hollandaca,Almanca , Ingilizce ,fransizca,Flamanca Olabilir itiraz mektubunuz ok!!
is kontratini,aylik gelr banka girdi net maas yuksetilmis kontrati(Katrolu is )saglik police karnesini pasaportunuzuun kopyesini her ikinizin(ID) ucret isderler harc katiplik parasi onuda yaririrsiniz(legeskosten)
Sizin Iin Derledim Tercumeli Itiraz Ornegi Kolay Gelsin!!
Hollandaca Kisimlarini Yaziniz, Turkce ornekleri Yazmayiniz Itiraz ederken!!

itiraz ornek yollama tarihiniz yer Antwerpen 04-03-09

aan=Itiraz Edilemn Mercinin Adi Bakiniz Belgede!!

Adres= Nereye Yolluycaksiniz ONu Yazin

Van=Adiniz itiraz eden kisinin

Adresiniz (Yazisma Adresiniz)

Hollanda ve Belcika vede Turkiye!!!

Betreft=Dossernummer=Kenmerkt=zaaknummer=Dava sicil itiraz numaraniz!Konu ile ilgili Bakiniz!!
t.a.v=Afd.Bezwaarschrijften Balie

aan Hooggeleerde MR

Hierbij deel ik u mede,dat ik wil herenigd worden met mijn partner(Familie)!!!

Dit is mijn bezwaarschrijf met bewijsmateriaal,

zie toegevoegde bijlages!!! kac evrak Belge Isbat eklemissiniz sayi yaziniz

inafwachting van uw positieve bericht(mvv aanvragen )toelating naar buitenland,teken ik ,
alvast bedankt,

bezwaarmakende
imza atiniz

not tum aranan aile birlesimi icin gerekli belgeleri evraklari ki bu itiraz mektubu ile birlikde

is kontrati,aylik kagitlar, pasaport siz ve avrupadaki esinizin,saglik karnesi policesi(Avrupadaki Esinizin)
maas(aylik) banka girdi kagitlari isdenilen sartlardaki evraklari yollayiniz haiyrlisi diyelim kolay gelsin ornek itiraz dilekcesi ekledim
turkce olanlari yazmayiniz Hollasndacasini yaziniz
cok Degerli mr!!!Karar veren kisi
Bununla birdirmek isderimki ben Ailemle Aile birlesimini birlesmesini istemekdeyim,
Itiraz isleri masasi Bolum Amirligine
bunlar benim Dava Duzeltme Belgelerim ,bakiniz isde ekde Savunma(kac tane ise Yaziniz

Olumlu cevap alacagimi umar,
Simdiden tesekkur ederim, itiraz eden imzam tarih yer!!

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön