vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
elif
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: vizem gelmisssss

Mesaj gönderen elif »

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

Rica ederim elif..Bende var biliyodum ama bana Ankara dan gelen mailde belirtilen gerekli evraklari sizlerle paylastim zaten..Ben her ihtimale karsi esime maille belgeyii gondermistim gerekirse hemen orjinalinide yollarim dedim ama kendisi randevu alirkende sormus gerekmiyomus ayni buraya yazdigim belgeleri istemisler..Paylasmadan edemicem :) bugun randevu gunuydu esim gitmis ve yarin pasaportueve gondeririz demisler hemen vermemisler vizeyi hayirlisi bakalim.
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

ati
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ati »

elif
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen elif »

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

saolun arkadaslarim valla bugun gelmis pasaport :) vizeyle beraber Allah in izniyle bu ayin sonunda yanimda darisi siz bekleyenlerin basina ..

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: Holländä - Roosendääl
İletişim:

Mesaj gönderen brrnyksl »

gucci arkadasim hadi hayirli olsun sonunda her islem bitti demek .
taze taze siz vizenizi almisken sorayim bende pazartesi gidicem konsolosluga randevumu aldim . gerekli evraklari sordugumda istanbuldakiler sadece sizin pasaport 1-2 ve son sayfalari basvuru formu ve sinav kagidi 2 resm lazim dediler . ekstra bilgi icin ankara konsoloslugu yada http://www.mfs.nl/ank bakin dediler . sayfaya baktigimda 30bin euroluk seyahat saglik sigortasida yaziyordu .kafam karisti ankara konsoloslugu aradigimda sormayi unuttum bu onuyu tekrarda dusuremedim simdi bu sigorta kagidi lazimmi degilmi anlamis degilim . ankara konsoloslugu aradigimdada ben tr den basvuru yaptigim icin butun evraklarin kendilerinde mevcut oldugunu soylediler sadece pasaportla gelmeniz yeterli dediler . vize icin para yatiriliyormu bunuda bilmiyorum . bana kisaca bu konularda cevap yazarsan sevinirim . siz yeni aldiginiz icin daha saglikli cevap alirim .
simdiden tesekkurler

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

brrnyksl yazdı:gucci arkadasim hadi hayirli olsun sonunda her islem bitti demek .
taze taze siz vizenizi almisken sorayim bende pazartesi gidicem konsolosluga randevumu aldim . gerekli evraklari sordugumda istanbuldakiler sadece sizin pasaport 1-2 ve son sayfalari basvuru formu ve sinav kagidi 2 resm lazim dediler . ekstra bilgi icin ankara konsoloslugu yada http://www.mfs.nl/ank bakin dediler . sayfaya baktigimda 30bin euroluk seyahat saglik sigortasida yaziyordu .kafam karisti ankara konsoloslugu aradigimda sormayi unuttum bu onuyu tekrarda dusuremedim simdi bu sigorta kagidi lazimmi degilmi anlamis degilim . ankara konsoloslugu aradigimdada ben tr den basvuru yaptigim icin butun evraklarin kendilerinde mevcut oldugunu soylediler sadece pasaportla gelmeniz yeterli dediler . vize icin para yatiriliyormu bunuda bilmiyorum . bana kisaca bu konularda cevap yazarsan sevinirim . siz yeni aldiginiz icin daha saglikli cevap alirim .
simdiden tesekkurler
merhabalarr cok saol arkadasim kisaca cevap vereyim o sayfalari karistirmayin arkadasim onlar yeni vize basvurusu yapanlar icin..site duzensiz ve karmakarisik.esim vize icin ankaradan randevu aldi ben hem kendim mail attim hemde esime ayni evraklari soylemisler yani kendi pasaportunun kopisi basvuru sahibinin pasaportu fotokopisi 2 resim nufustan alinacak A ve B formulu baskada birsey istenmedi bizden yani sinav kagidi filan istenmedi siz yinede kopisini yaninizda bulundurun birde anlamadigim sey Ankara ve Istanbul konsoloslugu farkli evrakmi istiyo ne herkes baska birsey yaziyoo :) sen kendin tr den basvuru yaptin ve basvuru yaptiktan sonra hemen vize parasini yatirdin sanirim vizeyi almaya giderkende esimden extra bi ucret istememisler sadece posta parasi vermis ve ertesi gunu pasaportu vizeyle eve gondemisler bildiklerim yasadiklarim bu kadar yardimci olmusumdur umarim..kolay gelsin

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: Holländä - Roosendääl
İletişim:

Re: vizem gelmisssss ( brrnyksl )

Mesaj gönderen brrnyksl »

tesekkur ederim ablam . inan istanbuldakiler baya kafa karistiriyor . ozellikle belirttim mvv basvurum kabul edilmis konsolosluga gidin diye mektup gelmis diye . yani yeni basvuru yapmadigimi acikca ifade etmis olmama ragmen bir suru evraktan bahsettiler . sonra ankaradakileri aradim onlarda gerek yok dediler . bende sasirdim . sen yeni aldigin icin en saglikli bilgi sende demekki . tekrar tesekkur ederim ablam allah gonlunuz kadar guzel hayat bir hayat versin size

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen gucci »

Guzel dileklerin icin tesekkur ederim insallah hesey gonlunce olur karistirmayin kafanizi hersey halolur arkadasim az daha sabir Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

Mesaj gönderen alper68 »

arkadaslar ne kadar sevınıyorum ya bu vızeyı alanları duydukca sankı kendım almıs gıbı oluyorum ıns herkes emelıne ulasır allah herkesın kalbıne gore versın

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön