maas konusu

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
duman221
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda

maas konusu

Mesaj gönderen duman221 »

Merhaba arkadaslar umarim benim bu sorunumu bilen bir arkadsim vardir ben simdi onumdeki ay basvuru yapacam tum kagitlar tamam ama benim maasta bi yamukluk oldu gibi ben aylik net olarak ilk iki aya 1508 e aldim ama 3 maas kagidi bir gun tatil oldugu isin bu ay isyeri dogal olarak 1 gun izin oldu diye bizim pirimleri kesiyor dogal olarakta benim maas 1472 e oldu simdi 3 aylik maas kagidinda 1 euro bile degisk olmayacak diyorlar bizim isyerinde arkadas var avukatla konustu illaki hepsi ayni olacak dedi ben ona inanmayip baska bi avaukata sordum oda ayni cevabi verdi illaki dedi hepsi ayni olacak diye ama ba na sacma geliyor cunku biz ind tel acip sordugumuzda 1463 oldmu tamam dediler ya kafam acayip karisti bide sizlere sorayim nedir diye

leonardo06
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Rotterdam

Re: maas konusu

Mesaj gönderen leonardo06 »

zaten standart kontratta aldigin maas yaziyor. her ay maas bordronda ufak tefek degisiklikler olabilir. onemli olan aldigin maasin ind sayfasinda yazan tutarin altina dusmemesi.

selamlar.

duman221
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen duman221 »

bende oyle dusunuyorum mantikili olanda bu yani ama neden avukat hepsi ayni olmasi lazim dedi alamdim bide dedki avukat isin puf noktasi orda dedi hepsi ayni oldmu hic bi sorun olmaz dedi ben bu konuyu bi kac avukatla daha goruseyim en dogru ne diyecekler bakalim ilgin icin teskurler...

seal
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen seal »

ExquaN
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: balıkesir
Yabanci_Ulke: hollanda-limburg

Mesaj gönderen ExquaN »

tatil parası hariç 1463 euro tatil parası dahil 1560 euro temmuz ayında yükselecek diye biliyorum

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön