3 aylik maas bordrosu olmadan istek yapilamiyormu?

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda

3 aylik maas bordrosu olmadan istek yapilamiyormu?

Mesaj gönderen yavuzkoc »

arkadaslar ise yeni baslayan birisi gecmis donemde 3 yil ust uste ind nin istemis oldugu 1500 euro civarinda maas almis ve isine ara vermis.tekrardan ise baslamis diyelim. 7 ekim 2009 da.ve kontrati suresiz.1600 euro maasi var.bu kisi hemen istek yapabiliyormu.yoksa 3 ay maas bordrosunu beklemek zorunda mi.yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Re: 3 aylik maas bordrosu olmadan istek yapilamiyormu?

Mesaj gönderen 2run34 »

yavuzkoc yazdı:arkadaslar ise yeni baslayan birisi gecmis donemde 3 yil ust uste ind nin istemis oldugu 1500 euro civarinda maas almis ve isine ara vermis.tekrardan ise baslamis diyelim. 7 ekim 2009 da.ve kontrati suresiz.1600 euro maasi var.bu kisi hemen istek yapabiliyormu.yoksa 3 ay maas bordrosunu beklemek zorunda mi.yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkurler

Basvuru icin 3 ay maas bordrosu istiyorlar arkadasım olmadan ilk basvuru yapılamaz.Ama diyelim basvurdun maas az geldi aynı isyerinde kontrat yeniledin maası düzelttin bu sefer 1 maas bordrosu ile basvuru yapabilirsin.Ama ilk basvurada 3 aylık maas bordrosu olması lazım...
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

merhabalar arkadasim.israrim sonucu ind ile gorustuk,ve bizden istedikleri sartlari bize gonderdiler.

1. hollanda belediyesine kayitli olcan

2. 1476,38 euro maas olcak

3. calisir durumda olcaksin

4.sinavi kazanmis olcaksin

sadece bunlari istiyorlar.3 aylik maas bordrosu felan istemiyorlar.zaten ind nin ana syfasinda da yaziyor ayni seyler.

gorusmek uzere

benemsal
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Bursa
Yabanci_Ulke: Hollanda/Arnhem

Mesaj gönderen benemsal »

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba.sinava ben 09/10/09 da girdim ve kazandim sinavi.sinav sonuc belgesi 24 saat te elime ulasti.sinavi kazandim.bu hafta esime evraklari gondercem.artik eline ne zaman gecer bilmiyorum,basvuruyu yapcaz.gelismelerden bilgi veririm.tesekkurler

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

pasakurt tesekkurler,siz ne gibi evraklar verdiniz.rica etsem bana da hangi evraklari verdiginizi bildirebilirmisiniz.tam olsun evraklar derken hangi evraklardan bahsettin,tesekkurler arkadasim

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

pasakurt merhabalar arkadasim,ben o dedigin evraklari formul a -b ,ve evlilikle ilgili olan evraklari gondermistim mart ayinda,belediye ye kayit olmak icin;ayn i evraklar elinde var esimin.dedigin evraklarin hepsi apostil edildi.pasaport un ise sadece muhurlu olan kisimlarin fotokopisini verdim.esim 15 yil ayni yerde calisti.iki yil once ayrildi, o zaman en son aldigi maas 1700 civarinda net idi.bu ayin 11 inde farkli birisyerinde ise tekrar basladi ve maasi 1360 euro.esim cifte vatandas.nl pas i ni da gondersin diye soylicem ben.benim nasil bir yol izlemem gerektigini biliyormusun.bu maasla yetersiz diyeceksin,uzun yillar calismisligi olan kisilerin gecmisde calismis oldugu yillar dikkate aliniyor mu ind tarafindan.yoksa ille de 1500 civari maas isteriz diye tutturuyorlarmi.

sinav kazandi belgesini 3 gun once gonderdim.bir kac gun sonra esimin elinde olcak.bende biraz bilgi sahibi olursam esime nasil bir yol izlemesi gerektigini soylerim.
esim ind ile surekli gorusuyor,fakat ind maas in yetersiz oldugunu soyledi.onunla ilgili bir calisma icindeyiz.
bilgilerini paylastigin icin simdiden sana tesekkur ederim

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön