3 aylik maas bordrosu olmadan istek yapilamiyormu?

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: 3 aylik maas bordrosu olmadan istek yapilamiyormu?

Mesaj gönderen yavuzkoc »

pasakurt merhaba : 4 ekimde ind ye maas ile ilgili ve bizim kendi durumumuz ile ilgili mail atmisti esim.19 ekimde ind nin gonderdigi yazida bize 1230,32 euro maasin yeterli oldugunu yazan bir mail geldi.hatta mailde ozur diliyorlar ki gec cevap verdikleri icin.tabi ben mutlu oldum..tek sorun kaldi simdi.esimin ise girmesi ve maasin en az o seviyeye yakin bir yerde olmasi.basvuru yaparken onlarin gondermis oldugu belgeyi yani mail i de dosyaya koyacagiz.insallah kisa zamanda ise baslar ve bizde hemen basvuruyu yapariz.dua etmekten baska caremiz yok.sabir ve dua.hayirlisi ne ise o olsun.bekleyelim gorelim diyorum.yinede yarin ne olcagini kimse bilemez.yine bir fikir degisikligi olabilirmi ind tarafindan diyorum dusunmemek elde degil.biraz da heyecandan ve sabirsizliktan kaynaklaniyor.

ben daha once pas in sadece yazili sayfalarini gondermistim.fakat kabul etmediler.butun sayfalarini istediler.bende bir saatte gonderdim esim dosyayi hazirladi.tek is kontrati kaldi.kisa zamanda olmasini temenni ediyorum.

benemsal
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Bursa
Yabanci_Ulke: Hollanda/Arnhem

Mesaj gönderen benemsal »

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

aleykum selam ; emsal merhaba

bilgilendirecegim arkadaslari ama henuz degil .basvuru yapildiktan sonra bilgilendirme yapacagim.ben ilkokul mezunuyum ama bir avukat gibi ders calistim.hukuk bilgisine sahibim.bir avukat gibiyim diplomam olmasada.muhendis degilim ama muhendislik olarak butun ayrintilari biliyorum.zaten isim de o.cizim yapmak.proje ile ugrasiyorum.

arkadaslarima belgeli konusmak ve yanlis bilgi vermemek acisindan su anda beklemedeyim.gerekli bilgilendirme sonradan yapilacaktir.eger benim dedigim olursa inanin herkes ayni yoldan daha rahat bir sekilde gidecektir.sanirim zamani bile kisaltacaktir.vize konusunda tabi.bekleyelim ve gorelim.tesekkurler

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

1 yillik kontrat istiyorlar.esimin is durumu su anda yok.hafta ici bir kac gorusmesi olcak.sanirim birisinden birisi olur diye dusunuyorum.benim yazdigim yazi ind ye cok onemli ayrintilar iceriyor.biraz hukukla ilgili.ne de olsa biliyorsunuzki orasi bir demokrasi ulkesi.yani demokrasinin uygulandigi en guzel ulke.eee bize ne yapmak kaliyor arkadaslar.dusunmek ve acik bulmak.bende buldum.ve yazi yazdim.esim aynen terceume etti.gonderdi cevap aynen bekledigim gibi.yeterli maasi aldiktan sonra benim istegi yapsin ek ise pek de gerek olacagini sanmiyorum.ama diyorum ya ne de olsa bizler avrupalilarin gozunde farkliyiz.o nedenle aciklama su an icin yapamiyorum.ben istegi yaptiktan sonra olumlu cevap gelir gelmez aciklamayi ve ayrintilarini paylasacagim.biliyorsunuz ki dusunen insan kazanan insandir.ee bizde dusunme yetenegini vermis rabbim.bizde kazanmasini biliriz.benim basvurusunu yaptigim konu butun vize alacaklari ilgilendiriyor.hepimize faydasi olcak bir durum.insallah bir aksilik cikmaz.

emin olmadan bir aciklama yapmak ve arkadaslari yanlis yonlendirmek istemiyorum.biraz bekleyelim.sonra aciklama yapilir arkadaslar.

vizende hayirli olsun pasakurt.kac gunde cikti vizen sanirim kisa surdu.sevindim.sormnak istedigim,sen hangi islemleri yaptin.is le ilgili durum ne idi.kisa bir aciklama yapabilirmisin.

insallah bizlere de nasip eder rabbim.

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Mesaj gönderen 2run34 »

yavuzkoc yazdı:pasakurt merhaba : 4 ekimde ind ye maas ile ilgili ve bizim kendi durumumuz ile ilgili mail atmisti esim.19 ekimde ind nin gonderdigi yazida bize 1230,32 euro maasin yeterli oldugunu yazan bir mail geldi.hatta mailde ozur diliyorlar ki gec cevap verdikleri icin.tabi ben mutlu oldum..tek sorun kaldi simdi.esimin ise girmesi ve maasin en az o seviyeye yakin bir yerde olmasi.basvuru yaparken onlarin gondermis oldugu belgeyi yani mail i de dosyaya koyacagiz.insallah kisa zamanda ise baslar ve bizde hemen basvuruyu yapariz.dua etmekten baska caremiz yok.sabir ve dua.hayirlisi ne ise o olsun.bekleyelim gorelim diyorum.yinede yarin ne olcagini kimse bilemez.yine bir fikir degisikligi olabilirmi ind tarafindan diyorum dusunmemek elde degil.biraz da heyecandan ve sabirsizliktan kaynaklaniyor.

ben daha once pas in sadece yazili sayfalarini gondermistim.fakat kabul etmediler.butun sayfalarini istediler.bende bir saatte gonderdim esim dosyayi hazirladi.tek is kontrati kaldi.kisa zamanda olmasini temenni ediyorum.

Yavuz hayırlısı olsun insallah esine kavusursun allah hepimizin yardımcısı olsun..
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

fano
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: amsterdam

Mesaj gönderen fano »

PASAKURT kardes ...bende senin durumdayim hayirlisi senden cevap bekliyorum

fano
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: amsterdam

Mesaj gönderen fano »

PASAKURT kardes ...bende senin durumdayim hayirlisi senden cevap bekliyorum

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön