vize yardım

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
zeynep86
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kocaeli
Yabanci_Ulke: hollanda

vize yardım

Mesaj gönderen zeynep86 »

mrb arkadaslar siteye yeni kaydoldum tr de evlendik
2 yil evvel esimi getirmeye calisiyorum ama contrat ve maas yuzunden
basvuru yapamadik ve tr den yeni geldim bir ise basladim ama contratim yeterli deyil
maas ta oyle simdilik.. tr 4 ay kaldim döndüm yine ve hamileym simdi nasil olacak bilmiyorum
cok uzuluyorum esimde oyle acaba hamileyken deyisik sartlara tabii olabiliyormuyuz
esim sinavi aldi ama basvuramiyoruz..

bu konu hakkinda bilgisi olanlar yazabilirmi
simdiden tessekr ederim

cartel
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: svs
Yabanci_Ulke: tr

Re: vize yardım

Mesaj gönderen cartel »

kontratin olmasi lazim belediyeye kayit ettirmen lazim evli oldugunuzu felan oncelikle bu gibi seylerle basla kontrat is bulmn gerekiyor...

zeynep86
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kocaeli
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: vize yardım

Mesaj gönderen zeynep86 »

evet esimi belediyeye kayit ettirdim. bu yolda baya bi eskiyiz aslida .kontrat alamiyorum bir turlu simdi de hamileyim ama farkli bir statude olmuyoruz bunu farkli farkli soyluyolar ondan buraya yazdim hamileysen daha az bir kontrat ile ve maas ile diye ama oyle deil maas ve kontrat sartlarimiz uymasi gerekli ind de tam bir bilgi vermedi.caalcenter isi yapiyorum 6 ay kontratm var mbo diplomam var acaba ne gibi isler ile alabilirim fabrikada calisma ile nasil olur fabrika isime gelmiyo ama napacam bilmiyorum cevap yazan arkadaslara tskkr ederim..

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön