vıze basvurusu hk :

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Re: vıze basvurusu hk :

Mesaj gönderen pasakurt »

dediginiz gibi oyle gorunuyor.hatta yakin bir zaman oncede bir arkadasimizada red gelmisti fakat bir kusuru olmadigi anda ve itiraz ettiler ondanda bir iki hafta icinde olumlu cevabi bekliyoruz insallah.

cartel
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: svs
Yabanci_Ulke: tr

Mesaj gönderen cartel »

Allah kolaylik versin

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen yavuzkoc »

arkadaslar bu ınd ıle futbol da oynanmıyor.hakemler de onlardan tarafa.her sey onların lehıne.

bugun yazı gondermısler eksık evrak dıye.eksık olan evrak da gelen yazıda ınd nın yazdıgına gore formdakı ısyerının doldurmus oldugu form un ısyerı tarafından damgalanmamıs olması.yanı muhurlenmemıs olması.

ınd ıle oynadıgımız futbol sımdılık ortada gıdıyor.bız topu ınd ye atıyoruz ınd bıze.sımjdı topu tekrar ınd ye attık.ınsallah bu sefer ınd ye gol atabılırız.

bazı arkadasların kafası karısabılır.ne yapalım arkadas lar barı dedım olaya degısık boyuttan bakayımda moralım bozulmasın.sımdılık futbol oyunu devam edıyor gol atan yok.berabereyız.

butun sınava gırcek olan arkadaslara vıze bekleyen arkadaslara basarılar dılıyourm.

rabbım yardımcımız olsun.

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

arkadaslar eksık evrakı cuma gunu gondermemıze ragmen henuz sısteme gırmemısler.ınd dekı calısanların soyledıgı bu yonde.yınede ben o kadar onemsemıyorum.ınanıyorum kı ne yaparlarsa yapsınlar 2 yada 9 mart a en gec vızeyı vereceklerını umud edıyorum.

bu arada benden baska basvuru yapan yokmu bu formda onu da anlamadım.uzun zamandır kımsenın vıze basvurusunu goremedım.yada kımse vıze basvurusunda bulunmuyormu.

butun arkadaslara bol sanslar.

hatice25
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Erzurum
Yabanci_Ulke: Rotterdam
İletişim:

Mesaj gönderen hatice25 »

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

hatıce25 senın ılk basvurunda vıze vermeme sebebı nedır ınd nın.ıkıncı basvuruna gun vermedıler mı.en son bugun cevap alırsınız dıye bıldırmedıler mı .ınd yı arayıp sorun ne kadar cok ararsanız o kadar ıyı olur dıye dusunuyorum.rabbım kolay getırsın bol sanslar arkadasım.

hatice25
NT3
NT3
İletişim:

yavuzkoc
Mezun-NL
Mezun-NL

arkadaslar vızeye basvurdugumuz tarıhten ıtıbaren 45 gun gectı ve bır cevap alamadık.ınd nın vermıs oldugu son tarıh olan 20 nısan a 35 gun kaldı.yanı cogu gıttı azı kaldı dıyourm ve kendımı avutuyorum.beklemekten ve olumlu gelmesını temennı etmekten baska da caremız yok su anda.

zaten vıze gelsede sanırım en erken olarak 4 hafta sonrasına tarıh verıyorlarmıs.bır arkadas randevu ıcın aradıgında 4 hafta sonrasına alabıldı en erken randevuyu.yanı yarın vıze de cıksa yıne de beklememız gerekecek bır ay felan.o nedenle sabır dıyourm.

butun arkadaslara bol sanslar.rabbımyardımcımız olsun.

hatice25
NT3
NT3
İletişim:

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: d.bakir
Yabanci_Ulke: vlaardingen

Mesaj gönderen yaram »

bende onumuzdeki cuma 19 marta tr den basvurumu yapiyorum dualarnızı bekliyorum hayirlisi artik bas vuru ve sınava girecek arkdaslara ALLah yardımcı Olsun dualarınızı eksik etmeyin

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön