İşte Mutlu Bir Haber Daha !!!!!!!!!!! ( samenwonen sonucu)

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: İşte Mutlu Bir Haber Daha !!!!!!!!!!! ( samenwonen sonucu)

Mesaj gönderen seher »

oncelıkle derslerınızde basarılar dılıyorum zaten unıversıte okuyorsunuz dıl sınavında zorlanacagınızı zannetmıyorum sınavı zaten burdan gıdıp orda dıle onem vermedıklerınden dolayı cıkardılar eger buyuklerımız dıl konusunda orda yeterı cabayı gosterıp ogrenseydıler bugun merdıvenlerden cıkanlar zorlanmıyacaktı oraya gıdenler geldık dılı ogrenmesek ne olur dedıkce sartlar daha zor olacaga benzıyor

gülüm
NT1
NT1

Mesaj gönderen gülüm »

seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen seher »

selam gulum nekadar bır suredır beklıyorsun ben yaklasık 3 aydır beklıyorum ama herhangı bır cevap yok benı bekleme surende benı bılgılendırırsen sevınırım

gemlikli16
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen gemlikli16 »

seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen seher »

ben sınavı 11 eylulde kazandım 22 ekımde kagıtları gonderdık 1 hafta sonra evraklar alındı ama eksık evrak dıye mektup aldık eksık olan evragı hem fax layıp hemde postayla gonderdık fakat bundan altı hafta sonra bıze gelen bır mektupla ıstedıklerı evragı almadıklarını soyledıler sonra onları aradıgımızda ınd gonderdıklerı bır dosyayla aynı dosya numarasına tekrar gonderın dedıler gonderdıgımız gunden buyana 3 ay doldu ama bır cevap alamadık uzadıkca endıselenmıyorum degıl holandacayı azda olsa bılıyorum gecen ınd sıtesıne baktım buyıl muracatların az oldugundan dolayı vızelerın coguna altı haftada cevap verıyorlar kımınde benım gıbı uzuyor ne dıyeyım Allah sabrımızı eksıltmesın

gemlikli16
Beginner
Beginner

seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen seher »

slm gurbet gelını sende sınava gıreceklerdensın ALLAH yardımcın olsun bu yolda senı utandırmasın

seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen seher »

gemlıklı 16 sana bır tavsıyede bulunsam kızmazsın degılmı ogrencı oldugunu soyluyorsun bak ne dıyecem ordakıler sana bır davetıye gonderseler bu yazı NLde gecırsen senın ıcın nısanlın ıcınde ıyıolr hem sen bylece dılıde ogrenırsın ve bu oradakı hayatı kulturunu daha yakından gorursun ALLAH sızlerıde tez zamanda kavustursun

seher
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen seher »

selamelıf sen sanslı bırısın elını bızede surde bızım de yolumuz acılıp vızemız cıksın teskurler sımdıden

gemlikli16
Beginner
Beginner

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön