hollandada direct woningdan ev kiralamak

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
nigare
Beginner
Beginner

hollandada direct woningdan ev kiralamak

Mesaj gönderen nigare »

Arkadaslar ben flevolandaki bir doprta oturyorum . buyuk sehirlere tasinmak istiyorum. biraz hizli olsun diye directwoningden kiralamaya karar vermistik . sorum su: ben simdi uitkering aliyorum o yuzden onlardan kiralarsam huurtoeslag ve zorgtoeslaglari alabilirmiyim? energie parasini da yazmislar anlayamadim kiralidiktan sonra kullandimiza gore mi oduycez?

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Re: hollandada direct woningdan ev kiralamak

Mesaj gönderen Geluk »

nigare
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen nigare »

cok tesekkur ederim. ben dogu turkistan turuklerindenyim. turkiye turku degilim. o yuzden yazmalarimda yanlislik olabilir. kusra bakmayin. bu kadar hizli cevap alabilcegimi hic dusunmemistim . hakkinizi helal edin. anlamadigim daha bir sey var. arkadasimda ayni benim gibi uitkering aliyor ikimiz beraver bir adreste kalsakta ayni aylik630euro dan fazla olmamali mi? yardimci olsaniz sevinirim.

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

ne kusuru arkadasim
Turkmenistan,Turkiye bisey farketmez sonucta Türküz ;)

ev kirasi maximaal 630 euro olmali, 630 euro dan yuksek olursa alamiyorsunuz huurtoeslag.

evi secerken ilk once kirasina bakmaniz gerekiyor yani

kolay gele

mehmet_26
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen mehmet_26 »

ıkınızde calısıyorsanız hıc bır odeme almassınız bırde her kıralık ev yardımlı degıl ayrıca kıralıyacagınız ev wonıngdag da ıse zaten normal sırketten kıralıyorsun beledıye evı degıl yanı hıc bır yardım alamassın ayrıca suankı odedgın mıktardan fazlka odersın su ve elektırık ayrıdır onlarda

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön